Hračky z korku - Želva do vany

Kód: 63/584
660 Kč –54 %
zelva
660 Kč –54 % 299 Kč
Skladem (12 ks)
Možnosti doručení

ELOU CORK - korkové hračky. I když je hygiena dětí důležitou a nezbytnou částí dne, i přesto může být zábavná. S naší voděodolnou želvou z korku můžete společně s dětmi ve vaně i na souši řádit a vymýšlet interaktivní hry

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny.


 

I když je hygiena dětí důležitou a nezbytnou částí dne, i přesto může být zábavná. S naší voděodolnou želvou z korku můžete společně s dětmi ve vaně i na souši řádit a vymýšlet interaktivní hry. Díky ergonomickému tvaru ji udrží i malé ručičky. 

Želva je měkká, takže dětem nehrozí úraz při pádu nebo nárazu. I přesto doporučujeme děti, zejména ve vaně, hlídat. 

Hračky Elou patří mezi nejudržitelnější a nejinovativnější výrobky, které svým dětem můžeme nabídnout. Jsou 100% přírodní, 100% recyklovatelné a navíc díky nim udržujeme děti už od malička v blízkosti s přírodou. Spolu s ekologickými výhodami je korek skvělým materiálem, který je lehký, odolný, nárazuvzdorný a nehrozí, že by se dítě o hračku poškrábalo nebo si jinak ublížilo.  

Velikost balení: 185 x 120 x 100 mm

Vhodné od 1 roku.

Vyrobeno v Portugalsku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: