Doprava a platba

Minimální objednávka 250Kč ve zboží. Veškeré zboží máme skladem, nepřeposíláme, ani nepřeprodáváme. Neumíme objednat větší množství. Odkupujeme skladové zásoby a pouze konkrétní přebytky z nich nabízíme zde.

Odesíláme pouze v pondělí ráno po připsání platby. Objednávejte pouze, pokud to jste ochotni to akceptovat. Platí pro objednávky uhrazené do soboty 16:00.
V současné době nám situace bohužel nedovoluje odesílat zásilky v jiný den (pokud to situace dovolí, snažíme se odeslat i středa/čtvrtek). Děkujeme za pochopení.

Doprava


Zásilkovna (výdejní místo, Z-Box, domů)

Cena dopravy: od 89 Kč
Zásilka bude odeslána jako dostatečně pojištěná v rámci ČR. Cenu poštovného ovlivňuje velikost balení a cena objednávky. Doporučujeme výdejní místa Zásilkovny (Z-Box pokud máte čas obratem vyzdvihnout, k doručení domů využijte spíše klasické kurýrní služby).

Česká pošta (Balíkovna)

Cena dopravy: od 99 Kč

Zásilka bude odeslána jako dostatečně pojištěná v rámci ČR. Cenu poštovného ovlivňuje velikost balení a cena objednávky a to:

Zasílání přes Českou Poštu na adresu jsme s ohledem na její cenovou politiku byli nuceni zrušit - náhradou je Zásilkovna na adresu (od 149 Kč), PPL, nebo DPD (od 159 kč).

Kurýrní služby (PPL, DPD)

Cena dopravy: od 129 Kč (na výdejní místo), od 159 Kč (doručení domů)

Zásilka bude odeslána jako dostatečně pojištěná v rámci ČR. Cenu poštovného ovlivňuje velikost balení a váha. 

Osobní odběr

Cena dopravy: 0 Kč

Osobní odběr není možný. Máme pouze sklady a osobní odběr u objednávek mimo paletové odběry a nasmlouvané dodávky je nereálný.

Nad 30kg bude doprava kalkulována individuálně. Případně je třeba rozdělit do více objednávek. 

Staňte se naším fanouškem


Mějte aktuální informace na dosah a získejte výhody, které jinde nenajdete.

                  Facebook obchodnawebu.cz  Twitter Obchodnawebu.cz  Youtube Obchodnawebu.cz  Instagram Obchodnawebu.cz  LinkedIn Obchodnawebu.cz

 

 

Platba


Převodem z účtu

Cena za platbu: ZDARMA
Platební údaje se zobrazí na konci objednávky a budou Vám zaslány e-mailem. Platbu zadáte ručně ve Vašem internetovém bankovnictví.  
V případě platby ze zahraničí v jiné měně než Kč, nese náklady na připsání platby objednávající (bude zohledněno v objednávce).

Dobírka

Cena za platbu: od 79 Kč

Cenu nákupu zaplatíte v hotovosti doručovateli nebo řidiči přepravní služby při převzetí zboží.
Pro vysoký počet nevyzdvihnutých dobírek již není možné přes Českou poštu. Prodáváme za výprodejové ceny a zvýšené náklady nemáme kam promítnout. Možnost dobírky pravidelně vypínáme např. před vánoci. 

Platba online

Cena za platbu: od 9 Kč (kartou VISA/Maestro, Aplle Pay, Google Pay)

Na konci objednávky budete přesměrováni na platební bránu.

Hotově

Cena za platbu: ZDARMA

Platební údaje se zobrazí na konci objednávky a budou Vám zaslány e-mailem. Platba hotově je možná pouze při osobním odběru (týká se pouze velkoobchodních objednávek).

Platba v EUR přes IBAN (Slovensko)

Cena za platbu: 2 EUR

Platební údaje se zobrazí na konci objednávky a budou Vám zaslány e-mailem. Pokud chcete zaplatit v EUR převodem, odepište na potvrzení objednávky, zašleme Vám platební údaje.

 

Staňte se naším partnerem


Propagujte on-line naše stránky bannery, nebo odkazem. Partner získává provize (odměny) za zprostředkování objednávky, která je následně zaplacena a zrealizována. Více informací na stránce PROVIZNÍ SYSTÉM.