Doprava a platba

Doprava


Česká pošta (Balíkovna)

Cena dopravy: od 99 Kč

Zásilka bude odeslána jako dostatečně pojištěná v rámci ČR. Cenu poštovného ovlivňuje velikost balení a cena objednávky a to:

Do 10kg můžete využít služeb Zásilkovna (od 89Kč), a dalších. Nad 30kg bude doprava kalkulována individuálně.
Zboží drobným odběratelům odesíláme pouze 1x týdně v PÁ-PO.

Zasílání přes Českou Poštu na adresu jsme s ohledem na její cenovou politiku byli nuceni zrušit - náhradou je Zásilkovna na adresu (od 149 Kč), nebo DPD (od 159 kč).

 

Osobní odběr

Cena dopravy: 0 Kč

Osobní odběr je možný na adrese: Staré Jesenčany 36, 530 02 Staré Jesenčany (okres Pardubice) pouze po předchozí domluvě a to za podmínek:

  • Zboží nad 5.000 Kč => ZDARMA
  • Zboží do 5.000 Kč => 200 Kč manipulační poplatek předem

 

  

  

Staňte se naším fanouškem


Mějte aktuální informace na dosah a získejte výhody, které jinde nenajdete.

                  Facebook obchodnawebu.cz  Twitter Obchodnawebu.cz  Youtube Obchodnawebu.cz  Instagram Obchodnawebu.cz  LinkedIn Obchodnawebu.cz

 

 

Platba


Převodem z účtu

Cena za platbu: ZDARMA
Platební údaje se zobrazí na konci objednávky a budou Vám zaslány e-mailem. Platbu zadáte ručně ve Vašem internetovém bankovnictví.  
V případě platby ze zahraničí v jiné měně než Kč, nese náklady na připsání platby objednávající (bude zohledněno v objednávce).

Dobírka

Cena za platbu: od 79 Kč

Cenu nákupu zaplatíte v hotovosti doručovateli nebo řidiči přepravní služby při převzetí zboží.
Pro vysoký počet nevyzdvihnutých dobírek již není možné přes Českou poštu. Prodáváme za výprodejové ceny a zvýšené náklady nemáme kam promítnout. 
 

Hotově

Cena za platbu: x Kč

Platební údaje se zobrazí na konci objednávky a budou Vám zaslány e-mailem. Platba hotově je možná pouze při osobním odběru.

 

 

Staňte se naším partnerem


Propagujte on-line naše stránky bannery, nebo odkazem. Partner získává provize (odměny) za zprostředkování objednávky, která je následně zaplacena a zrealizována. Více informací na stránce PROVIZNÍ SYSTÉM.