Hračky z korku - Auto

Kód: 63/586
550 Kč –45 %
auticko
550 Kč –45 % 299 Kč
Skladem (6 ks)
Možnosti doručení

ELOU CORK - korkové hračky. Autíčko bývá obvykle jednou z prvních hraček, která si u dětí získá oblibu. A tohle autíčko je eticky vyrobeno z přírodního korku a má malý tvar, který je ideální pro dětské ručičky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny.


 

Autíčko bývá obvykle jednou z prvních hraček, která si u dětí získá oblibu. A tohle autíčko je eticky vyrobeno z přírodního korku a má malý tvar, který je ideální pro dětské ručičky. Při hře nehrozí žádný úraz o ostré hrany - má hladký povrch, navíc překvapí svou lehkostí.

S autíčkem si děti trénují tyto dovednosti:

  • rozvíjí dětskou představivost a fantazii,
  • jemnou motoriku,
  • týmovou hru,
  • stimulace prostorové představivosti.

Hračky z korku jsou skvělou variantou pro rozvoj a hru dětí. Přírodní materiály použité při výrobě jsou zdravotně nezávadné.

Hračky Elou patří mezi nejudržitelnější a nejinovativnější výrobky, které svým dětem můžeme nabídnout. Jsou 100% přírodní, 100% recyklovatelné a navíc díky nim udržujeme děti už od malička v blízkosti s přírodou. Spolu s ekologickými výhodami je korek skvělým materiálem, který je lehký, odolný, nárazuvzdorný a nehrozí, že by se dítě o hračku poškrábalo nebo si jinak ublížilo.  

Velikost balení je 185 x 120 x 100 mm.

Hračka je vhodná pro děti od 1 roku.

Vyrobeno v Portugalsku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: