Hračky z korku - Bowling

Kód: 63/570
1 100 Kč –31 %
bowling
1 100 Kč –31 % 749 Kč
Skladem (10 ks)
Možnosti doručení

ELOU CORK - korkové hračky. Uspořádejte rodinný bowlingový turnaj a pokuste se shodit tři korkové kuželky na první hod. Při hře si děti i dospělí užijí zábavu, zároveň je ale procvičováno spoustu dovedností, které jsou pro vývoj dětí důležité a nezbytné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny.


 

Uspořádejte rodinný bowlingový turnaj a pokuste se shodit tři korkové kuželky na první hod. Při hře si děti i dospělí užijí zábavu, zároveň je ale procvičováno spoustu dovedností, které jsou pro vývoj dětí důležité a nezbytné.

Děti si při hře trénují tyto dovednosti:

  • koordinace RUKA-OKO,
  • koncentrace a soustředění,
  • týmová hra,
  • trpělivost.


Kuželky i bowlingová koule jsou díky korku lehké. Nemusíte se tedy bát, že by dětem hrozilo poranění při nárazu nebo při pádu. Určitě oceníte také hladké zpracování bez ostrých hran.

Hračky Elou patří mezi nejudržitelnější a nejinovativnější výrobky, které svým dětem můžeme nabídnout. Jsou 100% přírodní, 100% recyklovatelné a navíc díky nim udržujeme děti už od malička v blízkosti s přírodou. Spolu s ekologickými výhodami je korek skvělým materiálem, který je lehký, odolný, nárazuvzdorný a nehrozí, že by se dítě o hračku poškrábalo nebo si jinak ublížilo.  

Velikost balení je  150 x 150 x 150 mm.

Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců.

Vyrobeno v Portugalsku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: