Hračky z korku - Domino

Kód: 63/587
1 100 Kč –31 %
domino
1 100 Kč –31 % 749 Kč
Skladem (8 ks)
Možnosti doručení

ELOU CORK - korkové hračky. Domino patří mezi klasiku, kterou z dětství známe všichni. Tuto tradiční hru si můžete zahrát samostatně nebo ve skupině

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny.


 

Domino patří mezi klasiku, kterou z dětství známe všichni. Tuto tradiční hru si můžete zahrát samostatně nebo ve skupině. Pravidla hry mají mnoho variant, zahrát si mohou všechny věkové kategorie. 

Jaké dovednosti si děti pomocí domina procvičí:

  • logické uvažování,
  • jednoduché matematické operace,
  • trénink paměti,
  • soustředění.

Korkové kostičky domina nejsou pro děti zdravotně závadné, díky hladkému zpracování korku navíc nehrozí poranění dětí. Doporučujeme děti při hře vždy hlídat, aby kostičky nedávaly do pusy a nesnažily se o rozkousnutí. 

Hračky Elou patří mezi nejudržitelnější a nejinovativnější výrobky, které svým dětem můžeme nabídnout. Jsou 100% přírodní, 100% recyklovatelné a navíc díky nim udržujeme děti už od malička v blízkosti s přírodou. Spolu s ekologickými výhodami je korek skvělým materiálem, který je lehký, odolný, nárazuvzdorný a nehrozí, že by se dítě o hračku poškrábalo nebo si jinak ublížilo.  

Velikost balení je 215 x 145 x 75 mm.

Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců.

Vyrobeno v Portugalsku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: