Hračky z korku - Muchomůrka

Kód: 63/588
800 Kč –43 %
muchomurka
800 Kč –43 % 449 Kč
Skladem (11 ks)
Možnosti doručení

ELOU CORK - korkové hračky. I díky této korkové muchomůrce děti poznají o kousek více přírody, navíc si rozvinou své motorické dovednosti. Principem hry je vkládání a zatlačení bílých koleček do červeného hříbku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny.


 

Propojení dětí s přírodou je pro portugalskou značku elou prioritou. I díky této korkové muchomůrce děti poznají o kousek více přírody, navíc si rozvinou své motorické dovednosti. Principem hry je vkládání a zatlačení bílých koleček do červeného hříbku.

Děti sí díky tomu trénují tyto dovednosti:

  • stimulace motoriky,
  • soustředění,
  • koordinace RUKA-OKO.

Korková mochomůrka vaše děti propojí s přírodou, zároveň je ale zábavnou formou podpoří v koordinaci a soustředění. Korkové díly jsou pro děti bezpečné a zdravotně nezávadné. Díky korku jsou lehké, takže nehrozí úraz při nárazu nebo pádu, díky hladkému povrchu navíc nehrozí odření dětí. Jednotlivé dílky muchomůrky jsou zpracovány tak, aby se o ně děti nijak neporanily - nemají žádné ostré hrany, použitá barva je certifikovaná a zdravotně nezávadná. I přesto doporučujeme děti při hře hlídat.

Hračky Elou patří mezi nejudržitelnější a nejinovativnější výrobky, které svým dětem můžeme nabídnout. Jsou 100% přírodní, 100% recyklovatelné a navíc díky nim udržujeme děti už od malička v blízkosti s přírodou. Spolu s ekologickými výhodami je korek skvělým materiálem, který je lehký, odolný, nárazuvzdorný a nehrozí, že by se dítě o hračku poškrábalo nebo si jinak ublížilo.  

Velikost balení je 150 x 150 x 150 mm.

Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Vyrobeno v Portugalsku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: