Hračky z korku - Letadlo

Kód: 63/583
660 Kč –56 %
letadlo
660 Kč –56 % 289 Kč
Skladem (9 ks)
Možnosti doručení

ELOU CORK - korkové hračky. Děti často sní o létání, tak proč je v tom nepodpořit? Elou korkové letadlo je jako dělané pro dobrodružství malých pilotů v oblacích

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny.


 

Děti často sní o létání, tak proč je v tom nepodpořit? Elou korkové letadlo je jako dělané pro dobrodružství malých pilotů v oblacích. Hračka je lehká, nemá ostré hrany, takže děti nemusí být při hře nijak omezovány.

S letadlem si děti trénují tyto dovednosti:

  • rozvíjí dětskou představivost a fantazii,
  • jemnou motoriku,
  • stimulace prostorové představivosti.

Hračky z korku jsou skvělou variantou pro rozvoj a hru dětí. Přírodní materiály použité při výrobě jsou zdravotně nezávadné.

Hračky Elou patří mezi nejudržitelnější a nejinovativnější výrobky, které svým dětem můžeme nabídnout. Jsou 100% přírodní, 100% recyklovatelné a navíc díky nim udržujeme děti už od malička v blízkosti s přírodou. Spolu s ekologickými výhodami je korek skvělým materiálem, který je lehký, odolný, nárazuvzdorný a nehrozí, že by se dítě o hračku poškrábalo nebo si jinak ublížilo.  

Velikost balení je 215 x 145 x 75 mm.

Hračka je vhodná pro děti od 12 měsíců.

Vyrobeno v Portugalsku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: