Hračky z korku - Traktor s přívěsem a doplňky

Kód: 63/566
1 500 Kč –33 %
traktor
1 500 Kč –33 % 999 Kč
Skladem (12 ks)
Možnosti doručení

ELOU CORK - korkové hračky. Traktor z korku podporuje kontakt dítěte s přírodou - díky zvířátku, které je součástí hračky a dává prostor dětské fantazii a rozvíjí hru. Nechybí ani vlečka, kterou za traktor připojíte a můžete převážet nejen zvířátka, ale také nejrůznější náklad

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny.


 

Traktor z korku podporuje kontakt dítěte s přírodou - díky zvířátku, které je součástí hračky a dává prostor dětské fantazii a rozvíjí hru. Nechybí ani vlečka, kterou za traktor připojíte a můžete převážet nejen zvířátka, ale také nejrůznější náklad.

Děti se u této hry přiučí těmto dovednostem:

  • rozvoj fantazie a kreativity,
  • soustředění na hru,
  • jemná motorika při vyndávání a nakládání zvířátek.

Traktor se zvířátkem je díky korku lehoučký, takže dětem nehrozí poranění při nárazu či pádu. Nemá žádné ostré hrany a díky přírodním materiálům je také zdravotně nezávadný. I přesto doporučujeme děti při hře hlídat.

Hračky Elou patří mezi nejudržitelnější a nejinovativnější výrobky, které svým dětem můžeme nabídnout. Jsou 100% přírodní, 100% recyklovatelné a navíc díky nim udržujeme děti už od malička v blízkosti s přírodou. Spolu s ekologickými výhodami je korek skvělým materiálem, který je lehký, odolný, nárazuvzdorný a nehrozí, že by se dítě o hračku poškrábalo nebo si jinak ublížilo.


Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců.

Velikost balení je 300 x 130 x 120 mm.

Vyrobeno v Portugalsku.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: