Hračky z korku - Pebbles - motorika

Kód: 63/581
800 Kč –43 %
pebbles
800 Kč –43 % 449 Kč
Skladem (10 ks)
Možnosti doručení

ELOU CORK - korkové hračky. Pebbles se skládá ze tří kousků ve tvaru avokáda a dvou kuliček - pecek. Úkolem je poskládat jednotlivé kousky stavebnice na sebe tak, aby držely a nespadly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny.


 

Tato korková stavebnice elou Pebbles se skládá ze tří kousků ve tvaru avokáda a dvou kuliček - pecek. Úkolem je poskládat jednotlivé kousky stavebnice na sebe tak, aby držely a nespadly. 

Děti si u této hračky trénují tyto dovednosti:

  • trpělivost a soustředění,
  • učí se rovnováze, 
  • trénují prostorovou orientaci.

Jednotlivé kousky jsou díky korku opravdu lehké, takže se nemusíte bát, že při pádu nebo nárazu budou vaše děti poraněny. Lze je navíc využít i pro jiný druh zábavy, kterou s nimi vaše děti vymyslí. I přesto doporučujeme děti při hře hlídat.

Hračky Elou patří mezi nejudržitelnější a nejinovativnější výrobky, které svým dětem můžeme nabídnout. Jsou 100% přírodní, 100% recyklovatelné a navíc díky nim udržujeme děti už od malička v blízkosti s přírodou. Spolu s ekologickými výhodami je korek skvělým materiálem, který je lehký, odolný, nárazuvzdorný a nehrozí, že by se dítě o hračku poškrábalo nebo si jinak ublížilo. 

Velikost balení je  185 x 120 x 100 mm.

Hračka je vhodná pro děti od 24 měsíců.

Vyrobeno v Portugalsku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: