Hračky z korku - Mouse trailer - tahací myš se sýrem

Kód: 63/568
1 500 Kč –33 %
mys
1 500 Kč –33 % 999 Kč
Skladem (12 ks)
Možnosti doručení

ELOU CORK - korkové hračky. Tahací myška s přívěsem, ve kterém si veze svůj sýr, bude podporou a motivací pro vaše děti při prvních krůčcích. Sýr je v přívěsu volně položený, takže si ho děti mohou různě nakládat a vykládat

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny.


 

Tahací myška s přívěsem, ve kterém si veze svůj sýr, bude podporou a motivací pro vaše děti při prvních krůčcích. Sýr je v přívěsu volně položený, takže si ho děti mohou různě nakládat a vykládat.

Děti se u této hry přiučí těmto dovednostem:

  • podpora prvních krůčků,
  • rovnováha,
  • jemná motorika při vyndávání sýru.

Tahací přívěs s myškou jsou díky korku lehoučké, takže dětem nehrozí poranění při nárazu či pádu. Nemají žádné ostré hrany a díky přírodním materiálům jsou také zdravotně nezávadné. I přesto doporučujeme děti při hře hlídat.

Hračky Elou patří mezi nejudržitelnější a nejinovativnější výrobky, které svým dětem můžeme nabídnout. Jsou 100% přírodní, 100% recyklovatelné a navíc díky nim udržujeme děti už od malička v blízkosti s přírodou. Spolu s ekologickými výhodami je korek skvělým materiálem, který je lehký, odolný, nárazuvzdorný a nehrozí, že by se dítě o hračku poškrábalo nebo si jinak ublížilo.  

Velikost balení: 300 x 130 x 120 mm a obsahuje 4 kusy.

Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců.

Vyrobeno v Portugalsku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: