Hračky z korku - Bubbles - motorika a rovnováha

Kód: 63/569
660 Kč –54 %
bubbles
660 Kč –54 % 299 Kč
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení

ELOU CORK - korkové hračky. Zdánlivě jednoduchá hra Bubbles dokáže pěkně potrénovat trpělivost dospělých i dětí. Úkolem je poskládat 4 korkové koule na sebe tak, aby nespadly

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny.


 

Zdánlivě jednoduchá hra Bubbles dokáže pěkně potrénovat trpělivost dospělých i dětí. Úkolem je poskládat 4 korkové koule na sebe tak, aby nespadly.

Děti si u této hračky trénují tyto dovednosti:

  • trpělivost a soustředění,
  • učí se rovnováze, 
  • trénují prostorovou orientaci.

Koule jsou díky korku opravdu lehké, takže se nemusíte bát, že při pádu nebo nárazu budou vaše děti poraněny. Lze je navíc využít i pro jiný druh zábavy, kterou s nimi vaše děti vymyslí.

Hračky Elou patří mezi nejudržitelnější a nejinovativnější výrobky, které svým dětem můžeme nabídnout. Jsou 100% přírodní, 100% recyklovatelné a navíc díky nim udržujeme děti už od malička v blízkosti s přírodou. Spolu s ekologickými výhodami je korek skvělým materiálem, který je lehký, odolný, nárazuvzdorný a nehrozí, že by se dítě o hračku poškrábalo nebo si jinak ublížilo.  

Velikost balení je 220 x 85 x 85 mm.

Hračka je vhodná pro děti od 2 let.

Vyrobeno v Portugalsku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: