Hračky z korku - Stavebnice 12 ks

Kód: 63/574
1 500 Kč –33 %
stavebnice 12 ks
1 500 Kč –33 % 999 Kč
Skladem (10 ks)
Možnosti doručení

ELOU CORK - korkové hračky. Sada stavebních bloků z korku Elou je jednou z nejoblíbenějších her. Tato stavebnice podporuje dětskou fantazii, prostorové vnímání a podporuje kreativitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny.


 

Sada stavebních bloků z korku Elou je jednou z nejoblíbenějších her. Tato stavebnice podporuje dětskou fantazii, prostorové vnímání a podporuje kreativitu. Dejte dětem prostor experimentovat s tvary. Korková stavebnice má 12 kostek v různých velikostech a barvách, aby si děti mohly postavit cokoli, jen podle jejich fantazie.

Děti si u této hračky trénují tyto dovednosti:

  • koordinace RUKA-OKO,
  • prostorové vnímání,
  • kreativita,
  • jemná motorika.

Jednotlivé kousky stavebnice jsou zpracovány tak, aby se o ně děti nijak neporanily - nemají žádné ostré hrany, použitá barva je certifikovaná a zdravotně nezávadná. Jsou také lehké, takže se děti o kostičky nepotlučou. I přesto doporučujeme děti při hře hlídat. 

Hračky Elou patří mezi nejudržitelnější a nejinovativnější výrobky, které svým dětem můžeme nabídnout. Jsou 100% přírodní, 100% recyklovatelné a navíc díky nim udržujeme děti už od malička v blízkosti s přírodou. Spolu s ekologickými výhodami je korek skvělým materiálem, který je lehký, odolný, nárazuvzdorný a nehrozí, že by se dítě o hračku poškrábalo nebo si jinak ublížilo.  

Velikost balení je 300 x 300 x 150 mm a obsahuje 12 ks.

Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců.

Vyrobeno v Portugalsku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: