O nás

Vážení zákazníci,

po dlouhém zvažování a vybírání platformy jsme se rozhodli pro migraci na online obchod, který pro nás, ale hlavně pro vás zákazníky představuje modernější a pohodlnější systém nakupování, než dosud.

Společnost Myprovas s.r.o. vznikla v roce 2011 jako reakce na zvyšující se poptávku po službách, které v současné době nabízíme.
Hlavní činností společnosti je odkup nadbytečných skladových zásob, likvidace skladů, vyklízení nemovitostí, převzetí leasingu a následný prodej.
Zde nabízíme kusové přebytky z odkupů a odprodejů, a to za velmi příznivé ceny.

Mimo eshop Obchod-na-webu.cz provozujeme virtuální obchodní dům Obchodnawebu.cz, který sloužil původně jako prodejní kanál nejen pro naše zboží, ale i zboží našich partnerů. Nyní se vyprodává a slučuje s tímto.

Ať už se jedná o jakýkoliv požadavek z dané oblasti, jsme tu vždy pro Vás. Nebojte se nás oslovit a využít našich služeb. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost při řešení i toho nejnáročnějšího požadavku.

Tým Myprovas a Obchodnawebu.

     

 

Staňte se naším fanouškem


Mějte aktuální informace na dosah a získejte výhody, které jinde nenajdete.

  Facebook obchodnawebu.cz  Twitter Obchodnawebu.cz  Youtube Obchodnawebu.cz  Instagram Obchodnawebu.cz  LinkedIn Obchodnawebu.cz

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení