O nás

Vážení zákazníci,

po dlouhém zvažování a vybírání platformy jsme se rozhodli pro migraci na online obchod, který pro nás, ale hlavně pro vás zákazníky představuje modernější a pohodlnější systém nakupování, než dosud.

Společnost Myprovas s.r.o. vznikla v roce 2011 jako reakce na zvyšující se poptávku po službách, které v současné době nabízíme.
Hlavní činností společnosti je odkup nadbytečných skladových zásob, likvidace skladů, vyklízení nemovitostí, převzetí leasingu a následný prodej.
Zde nabízíme kusové přebytky z odkupů a odprodejů, a to za velmi příznivé ceny.

Mimo eshop Obchod-na-webu.cz jsme provozovali virtuální obchodní dům Obchodnawebu.cz, který sloužil původně jako prodejní kanál nejen pro naše zboží, ale i zboží našich partnerů. Nyní je uzavřen.

Ať už se jedná o jakýkoliv požadavek z dané oblasti, jsme tu vždy pro Vás. Nebojte se nás oslovit a využít našich služeb. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost při řešení i toho nejnáročnějšího požadavku.

Tým Myprovas a Obchodnawebu.

     

 

Staňte se naším fanouškem


Mějte aktuální informace na dosah a získejte výhody, které jinde nenajdete.

  Facebook obchodnawebu.cz  Twitter Obchodnawebu.cz  Youtube Obchodnawebu.cz  Instagram Obchodnawebu.cz  LinkedIn Obchodnawebu.cz