Hračky z korku - Obrázkové kostky

Kód: 63/575
1 450 Kč –31 %
kostky puzzle
1 450 Kč –31 % 999 Kč
Skladem (11 ks)
Možnosti doručení

ELOU CORK - korkové hračky. Těchto 9 korkových kostek, které po poskládání zobrazují na každé straně jedno zvířátko, fungují jako interaktivní a vzdělávací hra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny.


 

Těchto 9 korkových kostek, které po poskládání zobrazují na každé straně jedno zvířátko, fungují jako interaktivní a vzdělávací hra.

Děti se při hře přiučí těmto dovednostem:

  • logika a trpělivost,
  • rozvoj fantazie,
  • jemná motorika při úchopu jednotlivých kostek,
  • poznají nová zvířátka.

Jednotlivé kostičky jsou lehké, navíc nemají ostré hrany, o které by se děti mohly poškrábat, proto se při hře nemusíte obávat úrazu. I přesto doporučujeme děti při hraní hlídat.

Hračky Elou patří mezi nejudržitelnější a nejinovativnější výrobky, které svým dětem můžeme nabídnout. Jsou 100% přírodní, 100% recyklovatelné a navíc díky nim udržujeme děti už od malička v blízkosti s přírodou. Spolu s ekologickými výhodami je korek skvělým materiálem, který je lehký, odolný, nárazuvzdorný a nehrozí, že by se dítě o hračku poškrábalo nebo si jinak ublížilo.  

Velikost balení je 285 x 225 x 80 mm.

Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Vyrobeno v Portugalsku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: