Hračky z korku - Stavebnice 18 ks - geometrické tvary

Kód: 63/585
1 400 Kč –32 %
stavebnice
1 400 Kč –32 % 949 Kč
Skladem (10 ks)
Možnosti doručení

ELOU CORK - korkové hračky. Tato sada korkových geometrických kostek zabaví malé i starší děti. Hlavní vlastností této stavebnice je poznávání základních geometrických tvarů a barev

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny.


 

Tato sada korkových geometrických kostek zabaví malé i starší děti. Hlavní vlastností této stavebnice je poznávání základních geometrických tvarů a barev. Jednotlivé kostičky mohou děti skládat na sebe a buďto rozlišovat jednotlivé tvary, nebo si stavět hradby, či věže. 

Děti si u této hračky trénují mimo výše zmíněné tyto dovednosti:

  • koordinace RUKA-OKO,
  • prostorové vnímání,
  • kreativita,
  • jemná motorika.

Jednotlivé kousky stavebnice jsou zpracovány tak, aby se o ně děti nijak neporanily - nemají žádné ostré hrany, použitá barva je certifikovaná a zdravotně nezávadná. Jsou také lehké, takže se děti o kostičky nepotlučou. I přesto doporučujeme děti při hře hlídat.

Hračky Elou patří mezi nejudržitelnější a nejinovativnější výrobky, které svým dětem můžeme nabídnout. Jsou 100% přírodní, 100% recyklovatelné a navíc díky nim udržujeme děti už od malička v blízkosti s přírodou. Spolu s ekologickými výhodami je korek skvělým materiálem, který je lehký, odolný, nárazuvzdorný a nehrozí, že by se dítě o hračku poškrábalo nebo si jinak ublížilo.  

Velikost balení je 215 x 150 x 75 mm.

Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců.

Vyrobeno v Portugalsku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: