30ks AIDTEQ Profi inkontinenční podložka na postel, 90 x 60 cm

Kód: 6312/590
600 Kč –41 %
71rBFyvulbL. AC SL1500
600 Kč –41 % 349 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Mohou se používat při inkontinenci doma, v hospicech nebo v nemocnicích na postelích, pohovkách, židlích a jiném nábytku. Vhodné i pro přebalování dětí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny. Obal může být poškozený - nemá vliv na zboží.


 

Dobrá ochrana matrací díky rychlému vstřebávání tekutiny. Díky technologii mikrodiamantového absorpčního kanálu zajišťuje každá jednorázová inkontinenční vložka rychlé a rovnoměrné rozložení kapaliny po celém povrchu. To umožňuje rychlejší absorpci, takže si musíte dělat menší starosti s možnými malými "nehodami". Navíc je plocha inkontinenční podložky 90 × 60 cm na jedno použití optimálně využita.

Ochrana proti vlhkosti se skládá ze 3 výkonných vrstev. Každá jednorázová inkontinenční podložka má čisté vlákno, které díky své schopnosti rychle absorbuje tekutinu. Na všech 4 stranách uzavřená zadní strana polymeru odpuzující vodu zabraňuje prosakování i pod tlakem na spodní straně a na bocích.

Každá vodotěsná vložka je vybavena super měkkou bavlněnou krycí vrstvou. Navíc je hypoalergenní a byla dermatologicky testována. Plochý design a příjemné uchopení zabraňují rušivému šustění. Použití je tiché a pohodlné.

Třívrstvá vodotěsná podložka pro jednorázové použití je odolná proti roztržení. Zachová si svůj tvar a strukturu i po použití. Jednorázové inkontinenční podložky jsou bezpečným produktem, tzn. výborně zachycují tekutiny a pachy, čímž jsou chráněni uživatelé i ložní prádlo.

Podložky jsou mnohostranně použitelné. Mohou se používat při inkontinenci doma, v hospicech nebo v nemocnicích na postelích, pohovkách, židlích a jiném nábytku. Kromě toho se inkontinenční lůžkové podložky hodí pro děti, které se namočí a v péči o miminka k ochraně horních ploch při výměně plenek.

Rozměr balení: 34,5 x 29 x 12,5 cm
Rozměr 1ks: 90 x 60 cm

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: