GHB Babyphone - dětský monitor 2,4" kompaktibilní s modelem UU24

Kód: 6312/582
1 200 Kč –50 %
51LdVZDoT6L. AC SL1500
1 200 Kč –50 % 599 Kč
Skladem (1 ks)

Kamera není součástí - jedná se o samostatnou sadu. Přenosná rodičovská jednotka s dobíjecí baterií vám nabízí plnou mobilitu po celém domě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny. Obal může být poškozený - nemá vliv na zboží.


 

 

Chůvička / dětský monitor kompaktibilní s kamerou GHB UU24. Kamera není součástí - jedná se o samostatnou sadu.

Díky spolehlivé 2,4GHz bezdrátové technologii lze 2,4” LCD obrazovku připojit k dětské kameře, což vám poskytuje jasnější video v reálném čase a zvuk.

V režimu ECO se šetří baterie - když vaše dítě pláče, obrazovka se automaticky probudí a dá rodičům vědět, zda je vše v pořádku. Nastavit můžete čas budíku, který vám připomene, že je čas nakrmit vaše dítě.

Vybaveno pokročilým a vysoce citlivým mikrofonem a reproduktorem pro jasný obousměrný zvukový hovor, můžete k dítěti okamžitě hovořit nebo přehrávat ukolébavky pro uklidnění dítěte při pláči. S maximální vzdáleností až 300 m v otevřeném prostoru.

Díky jasnému infračervenému nočnímu vidění může chůvička jasně ukázat stav spánku dítěte i po zhasnutí světel. Sledováním pokojové teploty můžete svému miminku včas nastavit příjemnou teplotu v místnosti.

Přenosná rodičovská jednotka s dobíjecí baterií vám nabízí plnou mobilitu po celém domě.

Rozměr: 13,5 x 7 cm

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: