Kalkulačka / databanka TRULY MD168 (EL.5)

Kód: 63/4045
390 Kč –74 %
wkalkulacka kapesni truly md 168 memory 3316
390 Kč –74 % 99 Kč
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Databanka s mnoha funkcemi - kalkulátor, hodiny, budík, paměť na 100 telefoních čísel,...

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny.


 

Databanka s mnoha funkcemi - kalkulátor, hodiny, budík, paměť na 100 telefoních čísel,...

Nová, nepoužitá - baterie mohou být vybité.

 

Ani kalkulačka, ani počítač, tak něco mezi tím. Takže co to teda je, co to umí: Celkem těžko se mi tu definuje přístroj, který snad každý zná a tudíž se i jeví být zbytečné se o něm rozepisovat. Ale pro pořádek, ať je to tu tedy napsané - je to malý kapesní přístroj (jeho průkopníky byly třeba firmy Casio nebo Sharp) umožňující kromě běžných matematických operací (kalkulačka) napsat si nějaké poznámky, telefonní seznam nebo si i vést menší databázi (rozhodujícím limitem je jen velikost paměti databanky), naplánovat si spuštění připomenutí důležitých úkolů a dle technické "vyspělosti" daného diáře moci použít i celou řadu dalších funkcí. Dnes jsou samozrejmě všechny tyto funkce už součástí běžných mobilních telefonů, takže tyto diáře asi už málokdo prakticky používá...
A dále tu mám ještě nějaké jazykové překladače, tzv "Translátory". Překládají slovo či větu z jednoho jazyka do jiného, který je aktuálně nastavený. Některé dokonce umí i "mluvit", strojově přetlumočit zadaná data, což se někdy hodí, obzvláště když si člověk není jistý výslovností daného slova.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: