Mamimami Home Dřevěnný řetízek na kočárek, od 0 měsíců

Kód: 6312/659
500 Kč –40 %
3tlg holz schnullerkette veilchenwurzel braun2.650x650@120.high
500 Kč –40 % 299 Kč
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení

Barevný kontrast napomáhá rozvíjet zrak a koncentraci. Chrastící zvuk děti uklidňuje a zároveň podporuje rozvoj jejich sluchového vnímání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny. Obal může být poškozený - nemá vliv na zboží.


 

Jedná se o kusy z výstavy, složené, minimálně použité (bez známek užívání) - provázek můžete vyměnit a přeskládat dle svého uvážení. Různé druhy, dle aktuální dostupnosti.

Řetízek vašemu miminku zpříjemní chvíle strávené v kočárku, zaměstná jeho malé ručičky a procvičí jemnou motoriku a smyslové vnímání prostřednictvím korálků různých tvarů, struktury a velikostí.

Barevný kontrast napomáhá rozvíjet zrak a koncentraci. Chrastící zvuk děti uklidňuje a zároveň podporuje rozvoj jejich sluchového vnímání. 

Snadno se připevňuje ke kočárku. Podporuje reflexy vašeho dítěte.

Řetízek na kočárek je vyroben z přírodního dřeva, nezávadného potravinářského silikonu, rolničky, nylonové šňůrky, kovové úchytky. Velký důraz na detail.

Neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, kadmium ani další těžké kovy a rozpouštědla. 

Před použitím očistěte vlhkým hadříkem namočeným v mýdlové vodě nebo v přípravku na mytí dětských lahví. Poté nechejte volně uschnou na vzduchu. Řetízek na kočárek neponořujte do vody, nevyvařujte ani nemrazte – hrozí rezavění kovové části. 

Barva: hnědá/šedá/světle modrá/...
Motiv: slon
Materiál: dřevo / potravinářský silikon
Délka řetězu kočárku: cca 40 cm

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: