Gobesty termostat s časovačem se senzorem, 230 V, Schuko

Kód: 63/4690
500 Kč –40 %
61tUIbjFqRL. AC SL1500
500 Kč –40 % 299 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Inteligentní teplotní spínač: od -40 °C do + 120 °C, přesnost regulace teploty: ± 1%. Časový rozsah: 0-99 hodin a 59 minut

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny, skladu, nebo eshopu. Veškeré zboží máme skladem, nepřeposíláme, ani nepřeprodáváme. Obal může být poškozený - nemá vliv na zboží.


 

Inteligentní teplotní spínač: od -40 °C do + 120 °C, přesnost regulace teploty: ± 1%. Časový rozsah: 0-99 hodin a 59 minut.

Čidlo regulátoru teploty může automaticky přepnout do režimu topení a chlazení a ovládat topení/chlazení nastavením teploty startu a zastavení.

Termostat konektoru dokáže detekovat teplotu, zapnout a vypnout teplotu a disponuje funkcemi řízení času cyklu, časování, vypnutí a časování.

LCD displej může zobrazit režim regulace teploty a 4 režimy řízení času F01-F04. S funkcí nastavení teploty, ochranou proti zamykání obrazovky, funkcí paměti (všechna aktuální nastavení se uloží po vypnutí).

Regulátor teploty se dodává s teplotním senzorem na 1,8m kabelu pro připojení na místo měření s rozsahem detekce teploty od -40 °C do + 120 °C.

Často se používá při nástěnném vytápění domácností a na jiných místech ve sklenících, akváriích, pro inteligentní ovládání akvakultury, atd.

Maximální zatížení: 16A / 3680W

 

SCHUKO zásuvky jsou německého typu (používané v Německu a Rakousku) - nemají ochranný kolík, ale místo něj dva ochranné kontakty po stranách. Proto se SCHUKO nedoporučují pro české vidlice! Existují však univerzální vidlice UNISHUKO, které jsou kompatibilní s českým i německým typem zásuvek.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: