Eliminovali jsme možnosti dopravy tak, abychom Vám byli schopni zboží doručit i v této době. Odesíláme 1x týdně PÁ-PO. Přejeme Vám všem hodně zdraví.

20ks Kravata společenská - mix 20 druhů

Kód: 54/M71
ZdarmaZdarma 4 000 Kč –80 %
20ks Kravata společenská - mix 20 druhů
4 000 Kč –80 % 799 Kč
Skladem (18 ks)

Kravata neboli vázanka je doplněk, který musí mít povinně kazdý muž ve své skříni a to i přes volný styl v oblékání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Za tuto cenu získáte mix 20ks různých kravat dle momentální dostupnosti (standardně každá jiný motiv, případně na vaši žádost jeden konkrétní motiv) a to včetně dopravy zdarma.

Kravata neboli vázanka je doplněk, který musí mít povinně kazdý muž ve své skříni a to i přes nynější silný trend alá volný styl v oblékání. Chápeme, že pro každého kravata není denní nutností. Vždy ale budou mít kravaty své místo právě ve společnosti a společenských oděvech. Příkladem může být divadlo, opera nebo třeba jakákoliv slavnostní události, na které by kravaty neměly chybět. Vázanka je doplněk na stejné společenské úrovni jako motýlek, je tedy na Vás, čemu dáte přednost. Kravaty se obecně více hodí do práce, na jednání s klientem nebo třeba na pracovní pohovor.   

Balení: Kravata balena do ochranné fólie
Materiál: 100% polyester
Rozměr: Délka 144cm, v nejširším místě 10cm

Vyrobeno v ČR.

Pozor! Kravatu/Vázanku po každém nošení rozvažte. Uzel látku pomačká a je tak třeba dát kravatě oddych, aby se mohla narovnat do původního stavu. Pokud jsou na kravatě známky pomačkání i po vyvěšení, doporučujeme kravatu smotat do klubíčka a nechat ji tak den či dva.

* (Pro velkoobchodní nabídku nás kontaktujte - k dispozici přes 100.000ks ve 130 motivech, polyester i hedvábí)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: