Balíček hororů 18

Kód: JKF8590443107555
490 Kč –79 % 99 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Kolekce 10DVD s hororovou tématikou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zavržená duše, DVD pošetka Svádí, provokuje, vraždí... Démon nezná hranice. V New Orleans se stala série hrůzných vražd mezi kněžími katolické církve. Biskupství požádá otec Michaeala o pomoc proti mocnému démonu, známému jako Daesidarius. Při vyšetřování ale otec vypadne ze sedmnáctého patra. Jako zázrakem přežije a arcibiskup proto rozhodne, že on je tím vyvoleným, který má převzít již tři roky uzavřenou farnost. Ta byla uzavřena právě po několika nevyjasněných úmrtích jeho předchůdců. Vypadá to, že s vraždami by mohl mít něco společného Luke, majitel místního klubu, kde zřejmě probíhají satanské obřady. Podezřelá je i barmanka Millie. Víra otce Michaela je zkoušena téměř k prasknutí. Démon převlečený za nesmírně krásnou ženu se pokouší otce svést. Otec Michael brzy zjistí, jak funguje Daesidarius - vraždí hříšníka pro hříšné činy a potom pošle jeho duši do pekla. Bude vnitřní síla jednoho kněze stačit k zastavení tohoto monstra, nebo se zařadí mezi ostatní kněží, kteří se osudně nechali svést na scestí?

Černé ticho, DVD pošetka Někde v srdci člověka je vražda. Když manžel Michelle Westonové tragicky zahyne v jeho malém letadle s neznámou ženou, objeví se nečekaně v jeho kdysi šťastné viktoriánské rodině podivné okolnosti, které vedou k vyšetřování. Záhy policie přehodnotí případ z nešťastné události na vraždu a vyšetřuje jeho smrt a jeho ženu Michelle jako hlavní podezřelou. Jenže se objevují další fakta. Kdo to vlastně tragicky zahynul? Kdo byla spolucestující mrtvého?

Temná věž, DVD pošetka Sahá až k nebesům, ale dotýká se pekla. Ve městě, které nikdy nespí, je tato budova noční můrou. Mrakodrap, kancelářská budova se stává místem několika záhadných úmrtí různými způsoby a bezpečnostní poradce Dennis Randall je zavolán k vyšetřování. Během vyšetřování nejprve věří, že úmrtí jsou náhodná, ale brzy si uvědomí, že působí nějaká zvláštní a záhadná síla uvnitř budovy. Co by mohlo být příčinou těchto nehod? Záhy zjistí výskyt temného přízraku z minulosti, který vraždí...

a další

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: