S ohledem na probíhající dovolenou odešleme objednávky uhrazené do 24.7. 15:00 během čtvrtka 25.7., všechny ostatní pak až během 6.-7.8. 2024. Zároveň vypínáme i možnost platby na dobírku, zapnuta bude opět po návratu. Děkujeme za pochopení.

Bedsure malá bederní elektrická deka, 30x60 cm

Kód: 63/4223
780 Kč –48 %
81R1npt1uuS. AC SL1500
780 Kč –48 % 399 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Nahřívací podložka poskytuje relaxaci, působí blahodárně a může mít pozitivní vliv na zdraví. Je ideální při bolestech zad, nohou a svalů, napětí a křečích

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny. Obal může být poškozený - nemá vliv na zboží.


 

Vyhřívací podložka má 3,5 cm široký a 1 metr dlouhý elastický stahovací pás, kterým lze deku upevnit na různé části, jako je pas a břicho, stehna, paže atd.

Vyhřívací podložka vyrobená z příjemného fleecu vám dodá velmi příjemný pocit.

Topná podložka je vybavena kvalitními topnými dráty PTC/NTC. zahřeje se během několika minut. Pro vaši bezpečnost má podložka samozřejmě bezpečnostní systém s ochranou proti přehřátí. Ochrana proti přehřátí zabraňuje nadměrnému zahřívání a zároveň nepřetržitému provozu.

Se 3 úrovněmi teploty a zástrčkami s certifikací VDE lze topnou podložku přizpůsobit různým potřebám. Pokud není čas nastaven, nahřívací podložka se po 1,5 hodině automaticky vypne.

Vyhřívací podložka má certifikaci CE, UKCA, GS a RoHS a také splňuje výrobní normu, pokud jde o materiál.

Nahřívací podložka poskytuje relaxaci, působí blahodárně a může mít pozitivní vliv na zdraví. Je ideální při bolestech zad, nohou a svalů, napětí a křečích.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: