MoesGo Smart vypínač, WiFi + RF433, Alexa a Google Home, 1 spínač

Kód: 63/4167
530 Kč –44 %
41UEIIfbSxL. AC SL1200
530 Kč –44 % 299 Kč
Skladem (7 ks)
Možnosti doručení

Má skleněný panel, který pracuje s kapacitní dotykovou technologií. Dotyk je srovnatelný s dotykem smartphonu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny. Obal může být poškozený - nemá vliv na zboží.


 

Wi-Fi inteligentní vypínač v luxusním provedení, kterým můžete ovládat světla nebo jiné elektrické zařízení hned několika způsoby nezávisle na sobě a změna stavu vypínače se přepíše do všech aplikací, které ho ovládají.

Dotykový vypínač lze ovládat přímo dotykem nebo pomocí aplikací v mobilním telefonu (iOS i Android), navíc je možné ovládat i pomocí dálkového ovladače s frekvencí RF433 a kódováním 1527 (není součástí balení).
Další možností je ovládání hlasem za pomoci Google Home, Google Assistant, Amazon Alexa, IFTTT a podobných služeb. A každý způsob ovládání funguje nezávisle. Ukládá poslední stav relé a podsvícení v případě napájení selhání.
Můžete dosáhnout plné kontroly pomocí funkcí, jako je časovač, plánování a odpočítávání. Ovládání můžete také sdílet s rodinou a přáteli.

Má skleněný panel, který pracuje s kapacitní dotykovou technologií. Dotyk je srovnatelný s dotykem smartphonu. Díky tomu je přepínač velmi snadno ovladatelný. Panel z tvrzeného skla odolný proti poškrábání se hodí do každé domácnosti.
LED dioda v dotykovém spínači se rozsvítí, abyste mohli orientovat ve tmě. LED osvětlení nabízí nejen luxusní vzhled, ale i funkční design.

Snadná instalace a režim snadného párování – není potřeba žádný nulový vodič a pro použití je potřeba kapacita 1A. Zařízení můžete snadno připojit přes Wi-Fi a Bluetooth.

Specifikace:
- Tento ovladač dokáže ovládat jeden spotřebič / světlo
- Jednoduchá instalace - stačí vyměnit standardní vypínač
- Napětí: AC: 110-250V / 50-60Hz
- Barva: bílá
- WiFi Standard: Podporuje pouze 2,4 GHz
- Materiál: ABS V0 (odolný vůči hoření), dotykový panel z tvrzeného skla
- Instalační hloubka: 28 mm

Rozměry: 86 x 86 x 35 mm
Rozměry skleněné desky: 86 mm x 86 mm x 4 mm

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: