Richard Müller - a hosté (Slidepack), CD digipack

Kód: JKF8594064982010
99 Kč –60 %
Richard Müller - a hosté (Slidepack), CD digipack
99 Kč –60 % 39 Kč
Skladem (11 ks)
Možnosti doručení

CD Richard Müller a hosté - V roce 2000, kdy album Richarda Müllera a jeho hostů vyšlo, byla česká i slovenská média plná skandálních historek ze života slovenského zpěváka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CD Richard Müller - Richard Müller a hosté (slidepack) V roce 2000, kdy album Richarda Müllera a jeho hostů vyšlo, byla česká i slovenská média plná skandálních historek ze života slovenského zpěváka.

Aktuální byla jeho drogová zpověď ve slovenské televizi, která se propírala ze všech stran. Toto album jej naštěstí posunulo od problémů k tvorbě a přineslo mnohé zajímavé okamžiky.

Vedle Müllera je jeho hlavní postavou Michal Horáček, duchovní otec projektu, jenž dodal texty a ideu. Obklopili se nadějnými slovenskými skladateli, kteří napsali na Horáčkovy texty hudbu.

Ze šansonového alba si přízeň posluchačů získaly zejména skladby Nina Ricci, Srdce jako kníže Rohan nebo Baroko. Obrazy Jan Saudek, hosté Hana Hegerová, Iva Bittová, David Koller, Robert Kodym, Anna K, Ivan Tásler.

Zapomeňte na drogy, historky z Peříčka o análním sexu i malém penisu. Richard Müller vydal spolu s Michalem Horáčkem nové album a to svou kvalitou zastiňuje jakékoli bulvární histroky z jeho života. V poslední době se o Richardu Müllerovi hovořilo hlavně v souvislosti s jeho drogovou zpovědí na televizi Markíza (ta musela zaplatit dva miliony korun pokutu za odvysílání rozhovoru a Richardovi samotnému hrozí žaloba za šíření toxikomanie), striptýzem při zlínském koncertu I.M.T. Smile a naopak protidrogovým singlem Nahý, který, ač se rychle stal velkým hitem na slovenských rádií, byl stažen a dokonce i pohřben, a to právě proto, aby se v médiích uvolnila cesta tomuto nevšednímu projektu.

Müller už dlouho prohlašoval, že by klidně nazpíval celé album česky, protože po dobytí Slovenska, kde téměř nemá konkurenci, by rád pronikl více i na český trh. Původně zamýšlel vydat pouze českou verzi původně slovenské desky, ale nakonec společně s Michalem Horáčkem a několika svými slovenskými spolupracovníky vytvořili zcela původní album.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: