Squeasy Gear silikonová lahev 480 ml - zelenomodrá

Kód: 13695
459 Kč –34 % 299 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Squeasy Sport je výjimečným praktickým pomocníkem pro zdravé krmení dětí. Doma, venku, na cestách, ve škole či školce...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny. Obal může být poškozený - nemá vliv na zboží.


 

Squeasy Sport je praktická univerzální láhev, která neslouží jenom na studené nebo teplé nápoje, ale také na mixované a kašovité jídla, poskytující zdravé zasycení po tréninku, v práci, ve škole, či na výletě. Můžete ji použít na vodu, ovocné a zeleninové šťávy, čaj, proteinové drinky, nebo oblíbené smoothies a kaše.

Silikonová láhev se po použití stlačí do plochého tvaru a dá se jednoduše srolovat, aby nezabírala místo.

Squeasy Sport je výjimečným praktickým pomocníkem pro zdravé krmení dětí. Doma, venku, na cestách, ve škole či školce... kdekoliv si mohou děti pochutnávat na domácím ovocném pyré, smoothie, zeleninové kaši, jogurtu či oblíbených nápojích. Díky membráně proti rozlití zůstane obsah bezpečně uvnitř i u živějších dětí.

Jakmile je kapsička prázdná, jde ji srolovat a ušetřit tak místo v tašce.

  • Kvalitní jemný potravinářský silikon, bez BPA, PVC a ftalátů, testováno podle směrnic EU 
  • Patentovaná membrána proti rozlití. Pro rychlejší tok a hustější obsah ji lze vyndat
  • Víko výborně těsní a zabrání vytečení dokonce i při stlačení kapsičky
  • Snadné čištění saponátem a vodou, lze použít kartáč na láhve, mýt v myčce nádobí i mrazit
  • Silikonová část se dá obrátit naruby ​​pro ještě dokonalejší čištění
  • Objem 480 ml

Hmotnost balení: 178 g

Rozměr balení (ŠxVxH): 71x226x71 mm

SQUEASY GEAR - Všechno začalo v roce 2011, kdy se pouzdra a kapsičky na jedno použití opravdu staly populárními. Byly opravdu výhodné, ale stály tolik peněz a tolik plastů bylo vyhozeno. Wilsonovi si byli jisti, že musí existovat dobrá opakovaně použitelná nádoba, která by se dala koupit, aby jejich dětem sloužila na oblíbené sušenky a pyré. K jejich úžasu nic nenašli. Věděli přesně, co chtějí, ale neexistovalo to. Dostali papír a tužku a objevil se počáteční náčrt Squeasy Snacker. Začali vypisovat všechny funkce, které tato kapsička musela mít a dokázali ji zrealizovat. Dnes najdete několik různých produktů, které se snaží splnit poptávku, kterou mají rodiče pro opakovaně použitelnou "krmnou kapsu" (většina z nich je vyrobena z plastů). Avšak tato je jako jediná vyrobena ze silikonu. Rodina Wilsonových věří, že budete s touto kapsičkou spokojeni stejně jako oni.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: