Bezdrátový audio adaptér 2v1, Bluetooth vysílač/přijímač s nízkou latencí pro TV/PC

Kód: 63/5652
820 Kč –51 %
Bezdrátový audio adaptér 2v1, Bluetooth vysílač přijímač s nízkou latencí pro TV PC (1)
820 Kč –51 % 399 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Chcete se současně dívat na televizi s Bluetooth sluchátky a stávajícím soundbarem a 2 výstupní zařízení lze používat nezávisle na sobě s přiměřenou hlasitostí?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny, skladu, nebo eshopu. Veškeré zboží máme skladem, nepřeposíláme, ani nepřeprodáváme. Obal může být poškozený - nemá vliv na zboží.


 

Hledáte něco, s čím můžete používat Bluetooth sluchátka s manželem poté, co jsou vaše děti v posteli, aniž by jste je probudily nebo v noci nerušily sousedy?

Chcete se současně dívat na televizi s Bluetooth sluchátky a stávajícím soundbarem a 2 výstupní zařízení lze používat nezávisle na sobě s přiměřenou hlasitostí?

Bluetooth vysílač je multifunkční audio adaptér pro domácí audio systémy. Dokonale splní vaše potřeby.

Multifunkční vysílač a přijímač – domácí zábavní bezdrátový systém – Pokud chcete přeměnit kabelové domácí zařízení na Bluetooth zařízení, může vysílač Bluetooth 5.0 splnit vaše požadavky.

Bluetooth audio adaptér je vybaven kabely optickým / 3,5 mm AUX / 3,5 mm na Cinch, díky kterým jsou prakticky všechna audio zařízení kompatibilní s Bluetooth.

Bezdrátový audio adaptér 2v1 lze propojit s telefonem a přehrávat hudbu nebo filmy přes domácí kino.

Funkce bypassu a podpora spojení se 2 zařízeními. V režimu bypassu můžete poslouchat TV/PC + sluchátka nebo reproduktory. V režimu přijímače nebo v režimu vysílače lze tento Bluetooth adaptér TV spojit se 2 zařízeními Bluetooth současně, takže můžete v noci sdílet hudbu/filmy, aniž byste rušili ostatní.
Pokud jste sluchově postiženi nebo dáváte přednost jiné hlasitosti než ostatní, je tento přijímač Bluetooth vysílače perfektní.

Větší dosah díky anténě - Wireless Audio adaptér používá speciální řazení a precizně sladěnou anténu pro rozšíření bezdrátového dosahu. Větší dosah a silnější spojení.

Audio bluetooth vysílač můžete spárovat s televizí a sluchátky, sledovat sport v televizi a procházet domem a zahradou, aniž byste něco zmeškali. Vysílač se může automaticky spojit s nedávno připojenými zařízeními.

1,8" LCD displej, nastavitelná síla a nízká latency – vysílač vám nabízí transparentní možnost spárování bezdrátových zařízení. LCD displej umožňuje jednodušší ovládání.
Můžete si vybrat z Bluetooth sluchátek, reproduktorů nebo naslouchadel pro připojení. Kromě toho můžete pomocí různých tlačítek / otočného knoflíku jednoduše nastavit hlasitost, přepínat zařízení a provádět přehrávání/pauzu.

Jednoduché nastavení, široká kompatibilita. Tento přijímač Bluetooth vysílač podporuje optický/AUX/RCA audio standard a je kompatibilní s 99% televizory.

Jednoduchá instalace:
① Zapnutí kabelem typu C.
② Vyberte režim mezi TX/RX/Bypass.
③ Spojte se s vašimi zařízeními.

Adaptér Bluetooth přijímače se dodává se všemi možnými použitými kabely, aby vám poskytla maximální flexibilitu spojení s TV, PC, domácím stereosystémem, sluchátky, chytrým telefonem, stereo zařízením atd.

Díky externí anténě je dosah zejména venku i na zahradě výrazně lepší než u jiných bezdrátových přijímačů vysílačů.

Zabaleno s optickým audio kabelem, 3,5 mm Aux kabelem a audio kabelem 3,5 mm na RCA. Bezdrátový Bluetooth TV adaptér je kompatibilní s většinou televizorů s optickými a audio zdířkami AUX.

Jedinečná funkce bypass umožňuje užívat si televizi přes sluchátka a reproduktory bez Bluetooth.

Specifikace:
Verze Bluetooth: Bluetooth 5.0
Bluetooth frekvence: 2402–2480 MHz
Bluetooth TX/RX vzdálenost: >10 m (bez objektu)
Duální stream: Ano, lze spojit se 2 zařízeními současně
Režimy: TX/ RX/ BYPASS
Rozhraní v režimu TX/RX: Aux/OPT
Rozhraní v modelu bypasu: Aux/OPT
Nabíjecí rozhraní: Typ C 5 V

Obsah balení:
2v1 Bluetooth přijímač / vysílač
optický audio kabel
13,5 mm Aux audio kabel
13,5 mm na audio kabelu Cinch
napájecí kabel typu C

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: