Balíček DVD filmů 9

Kód: JKF8590442922074
249 Kč –68 %
Balíček DVD filmů 9
249 Kč –68 % 79 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Balíček 9 akčních filmů na DVD

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rána pod pás, DVD pošetka Když byl poněkud individualistický policajt Peter Greene odvolán z bezpečnostních složek, mafie mu vyhlásí starou vendetu. Jeho sestra byla unesena bezohledným drogovým magnátem, který po něm chce, aby zlikvidoval jeho soupeře. Má jen 24 hodin na splnění podmínky a zachránil sestru. Požádá o pomoc svého nového partnera a potřebuje, aby jeho sestru našel ještě před vypršením jeho lhůty, kterou dostal od mafie.

Štvanec, DVD digipack Jahn Hayson býval nadějný spisovatel. Osobní tragédie v něm ale probudila letargii a nezájem o psaní. Nyní zapomenutý přežívá ze dne na den a nic nenapovídá tomu, že by se mělo cokoli změnit. Uprostřed své existenciální krize potkává tři bývalé spolužáky, s nimiž přicházejí stíny minulosti. Tváří v tvář své životní lásce se pokouší odolat nepřízni osudu a napravit minulé chyby, ale ji už příliš pozdě. Zjišťuje, že je zamotaný do pavučiny lží, vášní a zabíjení. V patách mu jde policie, která jej podezřívá z brutální vraždy. Jahn si musí vybrat. Buď podlehne svým temným vášním anebo bude následovat světlo, které skýtá naději na lepší budoucnost. Švédský napínavý thriller odehrávající se během jedné noci v New Yorku.

Rychlá smrt, DVD pošetka Nechali ji na chodníku jako odpad… Valarie je šťastná a úspěšná žena s krásným autem a bytem. Až do chvíle, kdy je brutálně znásilněna dvěma zloději aut. Nechali ji na chodníku jako odpad poté, co si s ní užili. Když se zotaví, koupí si pistoli. Toulá se po nočních ulicích a hledá své násilníky. Policie je totiž stále nemůže vypátrat. Stane se z ní mstitelka a zabíjí na ulici gangstery, kteří ji obtěžují při hledání lupičů, aby se pomstila. Stane se známou v tisku jako Dum-Dum Killer, protože používá duté kulky. Současně začne chodit s policejním detektivem Martym, který má na starost její případ a souběžně pátrá po Dum-Dum Killerovi. Když začne tušit, kdo je Dum Dum Killer, je rozpolcený mezi dodržováním práva a svým soukromým životem.

K-9000, DVD pošetka Skupina najatých žoldáků...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: