Psí škola

Kód: 8259
490 Kč –49 %
Psí škola
490 Kč –49 % 249 Kč
Skladem (1 ks)

Se Psí školou se Vaši mazlíčci naučí základní dovednosti a povely, především pomocí hry a zábavy, a tak jim budete zlepšovat fyzickou i psychickou vitalitu

Detailní informace

Detailní popis produktu

WILD! Life je řada sběratelskýh sad, které testují hranice schopností našich domácích zvířat, ve snaze porozumět jim nebo se od nich i něco naučit.

Se Psí školou se Vaši mazlíčci naučí základní dovednosti a povely, především pomocí hry a zábavy, a tak jim budete zlepšovat fyzickou i psychickou vitalitu. Budete se divit, jak si Vás čtyřnohý přítel oblíbí tréninkovou pomůcku clicker. Naučte ho rozpoznávat tvary a barvy. Odborníci - kynologové - tvrdí, že psi jsou barvoslepí a že rozeznávají pouze šedou, bílou a černou barvu. Lze s nimi souhlasit?

Připravte si vlastní úžasné testy inteligence pro Vašeho pejska pomocí testovacího střediska a jako odměnu za dobře odvedenou práci mu dejte vlastnoručně připravené psí sušenky. Recepty na skvělé psí sušenky naleznete v barevné příručce uvnitř balení.

Text v barevné příručce je náročností určený pro děti od 10 let, ale s pomocí obrázků jej mohou zvládnout i 6leté děti.

WILD! Science je řada sběratelských odborných sad, které mají svůj styl! Jsou navrženy s důrazem na zábavu a hratelnost při poznávání důležitých vědeckých pojmů a dovedností.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: