S ohledem na probíhající dovolenou odešleme objednávky uhrazené do 24.7. 15:00 během čtvrtka 25.7., všechny ostatní pak až během 6.-7.8. 2024. Zároveň vypínáme i možnost platby na dobírku, zapnuta bude opět po návratu. Děkujeme za pochopení.

Mini hlavolam kovový (m3)

Kód: 63/4137
49 Kč –40 %
hlavolam modra (3)
49 Kč –40 % 29 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Hlavolamy posunují hranici trpělivosti a rozvíjí jemnou motoriku a paměť. Mini hlavolam - drobnost, která potěší

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny. Může být poškozený obal.


 

Hlavolamy posunují hranici trpělivosti a rozvíjí jemnou motoriku a paměť.

Mini hlavolam je vhodný jako drobný dárek, potěší děti i dospělé.

Materiál: Kov s povrchovou úpravou

Rozměr: do 5x5 cm

Vhodné pro děti od 3 let.

 

Více hlavolamů naleznete ZDE

 

Hlavolam je problém, hádanka, záhada, která zkouší vynalézavost jeho řešitele. Obecně nejznámější formou hlavolamů jsou mechanické hlavolamy, ale mohou za ně býti považovány i mnohé jiné úlohy. Například křížovky, sudoku, různé formy doplňovaček, osmisměrek a podobně. Stejně tak může být za hlavolam považována šifra, hádanka či matematická slovní úloha. Určitou formou hlavolamu mohou být také úlohy některých logických her, jako jsou například šachy či GO.

Mechanický hlavolam je objekt, který svého luštitele vyzývá k objevení skrytého aspektu předmětu, a to za použití logiky, zručnosti, zkušenosti, prostorové představivosti, fantazie či štěstí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: