100ks DVD: Garwood - válečný zajatec, Operace Žralok, Apokalypsa

Kód: 82
9 900 Kč –94 %
garwood valecny zajatec 1
9 900 Kč –94 % 555 Kč
Skladem (3 ks)

Vhodné jako tématický dárek ke zboží, nebo příbal ke zboží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRODEJ této položky JE MOŽNÝ POUZE NA IČ!

Jedná se o digipack - Ne papír, ani ne plastová krabička, ale je to to takový lepší přebal z tvrdého papíru, dříve velice oblíbený a více se cenil než klasická krabička.

Speciální vydání 3 filmů:

1) Garwood: Válečný zajatec (CZ verze)

Robert Russell Garwood je kontroverzním válečným zajatcem vietnamské války. Garwood byl v námořní pěchotě Spojených států jako vojín první třídy. Byl zajat dne 28. září 1965 v Danangu, v Quang Nam provincii během války ve Vietnamu. Často citován jako poslední americký válečný zajatec z vietnamské války, byl převezen do severního Vietnamu v roce 1969. Údajně propuštěn v roce 1973 spolu se všemi ostatními válečnými americkými zajatci. Ale vrátil se do Spojených států až do 22. března 1979.

2) Operace Žralok (CZ verze)

Film podle skutečné události.
Zfilmovaný skutečný příběh lodi U.S.S. Indianopolis, která dopravovala součásti atomové bomby, později svržené na Hirošimu.
Z důvodu vyšší bezpečnosti byly přepravovány lodí a ne letadlem. Loď a její posádka úkol splnila, ale na zpáteční plavbě byl bitevní křižník torpédován japonskou ponorkou. Posádka bez větších ztrát opustila loď, ale utajení a administrativní zmatek v americkém námořnictvu byl tak značný, že po lodi a její posádce nikdo nepátral. 2/3 posádky padly za oběť žralokům než byli trosečníci objeveni průzkumným letounem...

3) Apokalypsa (CZ verze)

Držitel 2 Oscarů (Nejlepší kamera, Nejlepší zvuk).
Kapitán Willard (Martin Sheen) si během služby ve Vietnamu získal pověst vynikajícího vojáka. Je pověřen důležitou misí - musí v džungli najít a zlikvidovat amerického plukovníka Waltera E. Kurtze (Marlon Brando), který dezertoval a vede v čele oddaných domorodců soukromou válku proti Vietnamcům i proti Američanům. Cestou proti proudu Mekongu na hlídkovém člunu Williard se svými muži poznává nejpodivnější a nejrůznější aspekty válečného pekla.

 

Běžná cena na internetu (mimo speciální akce, výprodeje,... / v kamenných prodejnách bývá i vyšší):
90 - 135 Kč / ks (+ náklady na dopravu)


Zboží pochází ze zrušené prodejny: nové, nepoužité, originál zabalené

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: