Kniha: Petr Junek: Apokalypsa - poslední revoluce

Kód: 4000
199 Kč –50 %
junek apokalypsa
199 Kč –50 % 99 Kč
Skladem (1 ks)

Kniha nabízí fascinující příběh o tajném společentví, které vyprovokuje lidstvo k největší materiální i duchovní revoluci v dějinách světa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha vypráví o tajném společenství, které pomocí magie vyprovokuje lidstvo k největší materiální i duchovní revoluci všech dob. V příběhu se odráží proroctví z Bible do děsivé reality.

Svět se probudil do disharmonie. Přes gigantické přírodní katastrofy, které si sám přivedl, se přenesl do zmatku, kde nejedna duše tápe a neví, jak dál. Náboženství se roztrhala na tisíce kousků. Nikdo už ničemu nevěří a nikdo nikomu není schopen pomoci. Jediným bohem se tak stala Moc, která společně s penězi drancuje svět od jeho základů… Třetí světová válka již dávno započala. Ovšem nepřítel je neviditelný - jde o válku stínů, kde na lidstvo útočí nelidskost. Mnozí z davu neslyší a nechají se klamat, proto jsou předem poraženi a zotročeni. Ovšem jsou zde i tací, kteří slyší a bubnují do zaprášených bubnů doby, aby pozvedli její padlý prapor. Vládne chaos, strach, beznaděj a utrpení.

Nakladatel: Leviathan
Kód: 1234136702
ISBN: 978-80-260-0089-1
Jazyk: Čeština
Vazba: Paperback
Počet stran: 203

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: