Stativ pro smartphone, kameru s dálkovým ovládáním

Kód: 6312/564
630 Kč –53 %
61d2wGKtchL. AC SL1499
630 Kč –53 % 299 Kč
Skladem (4 ks)

Perfektní pro selfie, skupinové fotografie, dobrodružné cestování, vlogging, videa na YouTube, podcasty, Facebook Live, Face Time, Instagram a live streaming

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny. Obal může být poškozený - nemá vliv na zboží.


 

Nohy stativu lze nastavit ve třech stupních. Maximální výška může dosahovat 125 cm, minimální 41 cm v kombinaci s otočením o 360°. Lehká hliníková struktura váží 650 gramů. Maximální nosnost na horizontální podlaze činí 2 kg.

S univerzálním 1/4" šroubovým stativem na mobil pro digitální fotoaparát, DSLR, SLR, akční kameru, GoPro, webovou kameru, videokameru.

Univerzální držák na mobilní telefon – 360 stupňů otočný držák telefonu pro formát na výšku (vertikálně) nebo na šířku (horizontálně), aniž byste museli telefon vyjmout ze stativu.
Nastavitelná šířka adaptéru: velikost klipu je 54 mm – 125 mm.
Rozhraní: Mezinárodní nastavitelný držák na mobilní telefon je vhodný pro různé šířky mobilů. Lze umístit na každý standardní stativ, selfie tyč nebo jiné zařízení, které má mezinárodní standardní šrouby 1/4 rozhraní.

Stativ na mobil má verzi pro mobilní telefony s iOS a Android. Můžete bez problémů pořizovat selfie nebo skupinové fotografie ze vzdálenosti až 10 m. Aplikaci nemusíte stáhovat - páruje se přes Bluetooth.
Velmi vhodné pro selfie, rodinné fotografie, večírky, cestování a turistiku. (Upozornění: Dálkové ovládání se nevztahuje na kameru, pouze na mobilní telefon s Bletooth)

Perfektní pro selfie, skupinové fotografie, dobrodružné cestování, vlogging, videa na YouTube, podcasty, Facebook Live, Face Time, Instagram a live streaming.

Barva: Černá
Kompatibilní zařízení: Kruhové světlo, IPhone, Samsung, Xiaomi, Android Phone, DSLR, Gopro, Camera
Materiál: Hliník, plast
Hmotnost položky: 0.65 Kg
Hmotnostní limit: 2 Kg
Maximální výška: 1250 mm
Minimální výška: 400 mm

Obsah balení:
1x stativ
1x nástavec na mobilní telefon
1x dálkové ovládání pro Ios / Android
1x zatahovací obal

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: