TechRise 3D VR brýle pro virtuální realitu kompatibilní s 4,7-6" smartphony

Kód: 63/4079
430 Kč –42 %
61KlMAuCqKL. AC SL1500
430 Kč –42 % 249 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Vychutnejte si filmy a hry zblízka a nechte se vtáhnout přímo do děje

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny. Může být poškozený obal.


 

Vychutnejte si filmy a hry zblízka a nechte se vtáhnout přímo do děje. pro představu je to stejné, jako se dívat na 320" (812 cm) obrazovku ze vzdálenosti 5 metrů.

Bezpočet dalších aplikací využívajících virtuální realitu pro systémy iOS a Android naleznete v App Store a na Google Play.

360° videa – co musí váš smartphone mít, aby v brýlích pro virtuální realitu rozpoznal všechny pohyby hlavy, potřebuje dva senzory: akcelerometr a gyroskop. Akcelerometr je součástí výbavy každého smartphonu a zajišťuje například automatické natočení displeje při změně polohy telefonu. Gyroskop slouží jako senzor pohybu.

Stačí vložit smartphone do brýlí a ponořit se do virtuální reality. Smartphone se jednoduše vloží do předního krytu a šetrně se zafixuje. Případnému poškrábání zabrání pěnové polstrování.

Brýle jsou vhodné pro všechny smartphony s úhlopříčkou 11,94 cm (4,7") až 15,25 cm (6") - /Samsung Galaxy Note 4 / Galaxy Note 3 / Galaxy S6 Edge / Galaxy S6 / iPhone 11/ 11 Plus / 8 / 8 plus/7 Plus / 7 / 6s Plus / 6 / 5 / LG G3 / SONY Xperia Z3+ / HTC One Max / Desire 816 / One M9 / ASUS Zenfone 2 atd./.

Vysoký komfort při nošení - I při dlouhém pobytu ve virtuálním světě si sotva uvědomíte, že máte na hlavě VR brýle. Nízká hmotnost a polstrování zaručují pohodlné nošení. Díky elastickému a nastavitelnému náhlavnímu popruhu sedí pevně i při rychlých pohybech hlavy.

Nastavitelná vzdálenost zornic (IPD) a dohlednost (rozestup očí není u každého člověka stejný).

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: