Svalová masážní pistole, 4 nástavce

Kód: 6312/567
1 499 Kč –53 %
61r7E jicEL. AC SL1500
1 499 Kč –53 % 699 Kč
Skladem (2 ks)

Tato masážní pistole hluboce uvolňuje svaly a poskytuje cílené ošetření pro každou svalovou skupinu a také účinně uvolňuje různé části těla

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny. Obal může být poškozený - nemá vliv na zboží.


 

Jedná se o výstavní kus - je plně funkční a kompletní. Může jevit známky používání (minimální) - na funkčnost nemá vliv 

Podržte funkční tlačítko - Zapnuto/Vypnuto, stisknutí tlačítka - 6 úrovní rychlosti, vybavené 4 různými masážními hlavicemi, které mohou ulevit bolavým svalům. Nechte své svaly relaxovat.

Tato masážní pistole hluboce uvolňuje svaly a poskytuje cílené ošetření pro každou svalovou skupinu a také účinně uvolňuje různé části těla. Díky 6 rychlostním stupňům si můžete intenzitu masáže nastavit podle svých preferencí.

Velká kapacita baterie: Vybaveno vysoce kvalitní lithiovou baterií 1800mAh pro dobu asi 4-6 hodin po 3-4 hodinách plného nabití. Kontrolka zobrazuje zbývající energii.

Super tichá: Pistole pro svalovou terapii je vybavena 30W bezkartáčovým motorem, který zajišťuje hladký výkon masážní pistole bez přestávek nebo prodlev. Technologie Quiet Glide omezuje hluk na 45 decibelů a můžete si dokonce užít masáž při sledování televize.

Přenosná a bezpečná k použití: Mini masážní pistole váží pouze 550 g, snadno se drží jednou rukou a je dodávána s vynikajícím úložným boxem. Šířka vibrací 6 mm umožňuje hluboké uvolnění svalů, mini design vám umožní relaxovat kdykoli a kdekoli. Nepoužívejte výrobek při nabíjení.

Tato svalová masážní pistole je ideální pro krk, ramena a nohy. 4 různá rozhraní dokážou uvolnit různé části vašeho těla. Kromě toho je také velmi vhodný pro masírování starších osob pro zmírnění bolesti.

Napájení: bezdrátový provoz - nabíjení USB-C
Materiál: akrylonitrilbutadienstyren
Barva: černá
Úroveň vodotěsnosti: Voděodolná

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: