Selvim Dataprojektor, 720p, Wi-Fi, Bluetooth - krátce používaný

Kód: 6312/569
2 360 Kč –66 %
71ZggAxVZyS. AC SL1500
2 360 Kč –66 % 799 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Domácí kino s ostrým a jasným obrazem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny. Obal může být poškozený - nemá vliv na zboží.


 

Jedná se o výstavní kus - je plně funkční (odzkoušeno). Může jevit známky používání (minimální) - na funkčnost nemá vliv. V prodeji jako bazarové.

Domácí kino s ostrým a jasným obrazem. Těšte se na vizuální zážitek s vysokým kontrastem, ostřejšími obrázky a větším zobrazením obrazovky - ideální pro použití v tmavých prostředích.

Dataprojektor Selvim Bluetooth podporuje rozlišení 1080p (720p nativní rozlišení 720p) a nastavitelné zobrazení obrazovky 10 – 200 palců.

Projektor má měkké světlo s 6000 lumeny a umožní vám nejen si užívat živý svět barev, ale také chrání vaše oči před oslněným světlem.

Vestavěné stereofonní reproduktory. Vybaven ventilátory a chladicími systémy, které zlepšují odvod tepla a snížení hluku.
Připojení Bluetooth je vhodné pouze pro Bluetooth zvukové zařízení: Bluetooth reproduktor, Bluetooth sluchátka, bezdrátová sluchátka, atd.

Tento projektor mobilního telefonu podporuje několik bezdrátových a kabelových spojů jako jsou WLAN, Bluetooth, HDMI, USB kabel atd.
Kompatibilní s iOS, Android, PC, laptopy, herními konzolami, TV boxy, digitálními fotoaparáty, USB flash jednotkami, DVD přehrávači atd.

Projektor se vyznačuje nízkou velikostí a nízkou hmotností, což znamená, že jej můžete snadno přenášet nebo uložit.

Značka: Selvim
Speciální funkce: Reproduktor
Technologie připojení: WiFi
Rozlišení obrazovky: 1280 x 720
Rozměry produktu: D׊×V 32,5 x 23 x 13 cm
Jas: 6000 lm
Příkon: 300 watty
Životnost lampy: 60 000 hodin

Obsah balení:
1x projektor
1x dálkové ovládání (2x AAA baterie nejsou přiloženy)
1x napájecí kabel

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: