3D Fotbalová iluzivní lampa s dálkovým ovládáním, 16 barev - pouze na baterie

Kód: 6312/594
440 Kč –55 %
81aYr gGGML. AC SL1500
440 Kč –55 % 199 Kč
Skladem (1 ks)

3D světlo je pěkný dárek pro děti nebo jakéhokoli fotbalového fanouška, také ideální dárek k narozeninám, Vánocům, ale i jako dekorace pro restaurace, kluby...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny. Obal může být poškozený - nemá vliv na zboží.


 

Tato fotbalová lampa s optickým klamem je ve skutečnosti několik milimetrů tenký kus 2D akrylového drátěného rámu, ale každý bude šokován 3D optickým efektem.

Stisknutím dotykového spínače nebo dálkového ovladače můžete změnit barvu, kterou chcete zobrazit na tomto fotbalovém nočním světle.
Jedním tlačítkem si můžete vybrat, zda chcete zůstat v režimu jedné barvy, jako je bílá, zelená, červená, modrá, žlutá, fialová a azurová. Pomocí dálkového ovladače můžete ovládat jas a 16 barev.

Toto 3D světlo s optickou iluzí je napájeno USB kabelem (součástí balení) nebo 3 x AA bateriemi (nejsou součástí balení) - tento kus není možné nabíjet USB kabelem z důvodu ulomené zástrčky. Na baterie plně funkční - zohledněno v ceně.

3D noční světlo je pěkný dárek pro děti nebo jakéhokoli fotbalového fanouška, také ideální dárek k narozeninám, Vánocům, ale i jako dekorace pro restaurace, kluby...

Rozměry: 10 x 14,2 x 5 cm

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: