Sonický čistič Slim4beauty

Kód: JKF8590446325055
ZdarmaZdarma 3 499 Kč –71 %
Sonický čistič Slim4beauty
3 499 Kč –71 % 999 Kč
Skladem (3 ks)

Toužíte po dokonalé pleti?

Nová technologie sonického čištění navrátí vaší pleti zdravou barvu a svěžest. Již po několika dnech zabrání výskytu nečistot v pórech.
Mnoho žen má v dnešní do ...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte po dokonalé pleti?

Nová technologie sonického čištění navrátí vaší pleti zdravou barvu a svěžest. Již po několika dnech zabrání výskytu nečistot v pórech.

Mnoho žen má v dnešní době problém s vizáží své pleti. Důvodem je často nedostatečná hygiena. Make-up zůstává po běžné hygieně v pórech a ucpává je. Pokožka pak ztrácí svou zdravou barvu, neabsorbuje výživné látky v přirozeném množství a nečistoty se v pórech hromadí.

Díky nové technologii sonického čištění udržíte Vaši pleť v perfektní kondici, a to již po několika použitích. Štětinky kartáče nerotují, ale vibrují ve vysoké frekvenci.Tato metoda je k pokožce maximálně šetrná, zároveň je ale účinná a odstraní všechny zbytky nečistot v pórech.

Vaši pleť příliš nezatěžuje, neodírá ji, pouze čistí. Zdravá barva pleti se dostavuje již po několika použitích. Čištění obnoví schopnost pokožky absorbovat výživné látky v krémech či pleťových maskách.

Mikro oscilace (vibrace štetečků kartáče) ve třech nastavitelných rychlostech zajišťují mnohonásobně efektivnější čištění pleti než ruční nebo rotační čištění. Odstraní perfektně kožní maz, zbytky makeupu a ostatní nečistoty.

Časovač nastavitelný na minutový,dvouminutový nebo třiceti minutový režim.

Přístroj je nabíjen bezdrátovou, indukční nabíječkou. N

apětí, frekvence, proud 100-240V, 50/60Hz 0,18A/ Li-ion baterie 800 mAh.

Váha 198g.

Obsah balení:
1ks přístroj BPM001
1ks indukční nabíječka
1ks kartáček jemný
1ks kartáček tělový

Zjednodušený návod k použití:

Opláchněte si důkladně obličej a odstraňte oční Make-up. Navlhčete Vámi zvolený kartáček podle místa ošetření. Nastavte časovač na Vámi zvolený časový interval a zvolte rychlost vibrací. Na vlhký obličej aplikujte vhodný čistící prostředek a krouživým pohyby začněte s čištěním. Příliš netlačte, vyzkoušejte jaká jemnost kartáčku je pro Vaši pleť nejpříjemnější a tu používejte.

Doporučený čas ošetření je: 10-20 vteřin v oblasti čela, 10-20 vteřin v oblasti lící, 20-40 vteřin v oblasti brady a nosu.

Popoužití přístroj vypněte a důkladně propláchněte hlavici s kartáčkem, prodloužíte tak jeho životnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: