Alkoholová Ruleta

Kód: JKFOO793988
499 Kč –60 %
Alkoholová Ruleta
499 Kč –60 % 199 Kč
Skladem (1 ks)

Nepřipraví vás o peníze, ale možná přijdete o vzpomínky z noci, kdy jste si ruletu zahráli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alkoholová ruleta nepatří do kasina, ale na párty.

Nepřipraví vás o peníze, ale možná přijdete o vzpomínky z noci, kdy jste si ruletu zahráli.

Nabízí vám tři různé hry, které můžete vyzkoušet. Případně se můžete vymyslet i vlastní pravidla. Fantazií se přece meze nekladou.

Poloviční abstinent: Všechny pohárky se naplní alkoholem. Hráč roztočí ruletu a počká, dokud kulička zastane na čísle. Pak vypije panák s číslem, které si vytočil na ruletě. Stejně pokračují i další hráči. Pokud padne číslo, které již je vypito, máte smůlu! Vyhrává ten, kdo vipije poslední skleničku.

Studentská léta: Hra se podobá na první variantu. Všechny pohárky se naplní alkoholem. Hráč roztočí ruletu a počká, dokud kulička zastane na čísle. Pak vypije panák s číslem, které si vytočil na ruletě. Stejně pokračují i další hráči. Pokud trefíte číslo, které již je vypito, nepijete nic. Když vám zůstanou jen 3 plné panáky, opět všechny dolijete a tím začíná další kolo. Vyhrává ten, kdo po 25. kole ví jak se jmenuje a kde bydlí. 

Ruský dřevorubec: Tato hra je pouze pro silné povahy a zkušených jedinců. Všechny pohárky se naplní alkoholem. Hráč roztočí ruletu a počká, dokud kulička zastane na čísle. Pak vypije všechny panáky kromě toho, jehož číslo si vytočil na ruletě. Stejně pokračují i ostatní hráči. Vyhrává ten, kdo sám trefí domů do postele. Pohárky nemusíte plnit pouze alkoholem. Do některých můžete dát i nealko a uvidíte, komu bude přát štěstěna nejvíce.

Obsah balení: 1x ruleta 2x kulička 16x skleničku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení