Solární fontána s 8 efekty pro venkovní použití 3,5W, LED bílá, 2200 mAh

Kód: 63/5484
760 Kč –34 %
Solární fontána s 8 efekty pro venkovní použití 3,5W, LED bílá, 2200 mAh (2)
760 Kč –34 % 499 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Umístěte solární fontánové čerpadlo do vody a čerpadlo začne automaticky pracovat během 3 sekund, jakmile je vystaveno dostatečnému slunečnímu záření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny, skladu, nebo eshopu. Veškeré zboží máme skladem, nepřeposíláme, ani nepřeprodáváme. Obal může být poškozený - nemá vliv na zboží.


 

Solární fontána používá 100% skleněné solární kolektory se silnější propustností světla, podporuje přeměnu slunečního světla na silnější energii.

Obsahuje 2200 mAh baterii. Uložená elektřina umožní, že solární fontána automaticky rozstřikuje vodu a rozsvítí se až na 3-4 hodiny v noci. Bílá LED světla s vysokým jasem učiní vaši zahradu v noci krásnější.

Jednoduše umístěte solární fontánové čerpadlo do vody a čerpadlo začne automaticky pracovat během 3 sekund, jakmile je vystaveno dostatečnému slunečnímu záření.

Solární fontána má 8 trysek a může splnit vaše různé požadavky na výšku a tvary proudu vody. Solární fontána může při přímém slunečním světle automaticky běžet za 3 sekundy, výška vody ve spreji je za slunečných dnů 40–60 cm, za oblačných dnů 10–20 cm.

Součástí 4 plastové trubičky, které zabraňují pohybu. Fontánu lze zafixovat uprostřed ptačí nádrže a snížit tak únik vody.

Spodní část solárního fontánového čerpadla má zabudovaný filtr, který dokáže lépe blokovat nečistoty, prach a listy a prodloužit životnost čerpadla. Pokud čerpadlo fontány nefunguje správně, můžete kryt včas otevřít, abyste houbičku vyčistili nebo vyměnili.

Toto solární čerpadlo je ideální pro ptačí koupaliště, rybníky, malé jezírko, bazén, zahradu, cirkulaci vody pro kyslík.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: