Niimo těhotenský polštář XXL - Džungle

Kód: 6312/571
800 Kč –38 % 499 Kč
Skladem (1 ks)

Pohodlný těhotenský polštář vhodný jak jako podpora spánku, tak i pro odpočinek ve dne. Polohovací polštář pro spaní na boku odlehčuje břicho a boky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny. Obal může být poškozený - nemá vliv na zboží.


 

Pohodlný těhotenský polštář vhodný jak jako podpora spánku, tak i pro odpočinek ve dne. Polohovací polštář pro spaní na boku odlehčuje břicho a boky.

S praktickým dřevěným knoflíkem lze těhotenský polštář jemně přeměnit na pohodlný polštář pod záda nebo polštář na ležení. Kromě toho je polštář vhodný i jako polštář na kojení.

Těhotenský polštář má vysoce kvalitní výplň z polyesterových vláken, která i při častém používání zůstává stabilní a podporuje, aby odpovídala měnícím se potřebám během těhotenství.

Balení zároveň obsahuje povlak na polštář ze 100% bavlny se skrytým zipem.

Těhotenský polštář s odnímatelným potahem je vhodný pro pračku i sušičku.

Díky vysoké kvalitě látky (výplň ze silikonových polyesterových vláken) zůstává polštář pro spaní na boku po častém praní stabilní a měkký.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: