GHB dřevěnné gymnastické kruhy s popruhy

Kód: 6312/583
950 Kč –26 %
71AHoDfNUsL. AC SL1500
950 Kč –26 % 699 Kč
Skladem (1 ks)

Dřevěné gymnastické kruhy jsou výbornou alternativou pro posilování vrchní poloviny a středu těla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny. Obal může být poškozený - nemá vliv na zboží.


 

Kruhy bývají vyrobeny z různých materiálů, ale jedině dřevěné splní veškerá vaše očekávání. Železné kruhy, se kterými se můžeme setkat na venkovních hřištích neumožňují dostatečně pevný a neklouzavý úchop, často se také smekají. 

32 mm šíře úchopu - Dostatečně široký úchop je zárukou úspěchu provedení jednotlivých cviků. 32 mm vám umožní dokonale obejmout celý kruh. Vy se tak budete cítit daleko lépe a stabilněji. Vnější průměr kruhu 23,5 cm.

24 cm vnější průměr kruhu - Provádění cviků jako jsou muscle-upy, dipy a další je snazší v porovnání s kruhy o jiném průměru. A to díky tomu, že se o kruhy můžete daleko lépe zapřít.

Optimální šíře popruhů - S šíří popruhů 38 mm se Vám budou cviky s vlastní váhou budou provádět vskutku skvěle. Navíc popruhy neřežou a jsou vyztuženy z důvodu zvýšení jejich odolnosti.

Nastavitelné popruhy - Výšku nylonových popruhů si můžete libovolně nastavit pomocí 5 m dlouhých popruhů. Díky nastavitelné výšce na nich mohou cvičit i děti.

Pro maximální spojenost a dokonalý úchop jsou kruhy vyrobeny z přírodního březového dřeva, bez jakéhokoliv laku a barvy.

Cvičení na kruzích je opravdu skvělé a přináší výsledky. Vycvičte si pomocí závodních gymnastických kruhů dokonale estetickou postavu, kterou vám bude závidět nejeden kulturista.

  • Gymnastické kruhy učiní Váš trénink efektivnější a zábavnější
  • Nabízí širokou škálu nových cviků všech obtížností
  • Cvičení na kruzích je vhodné jak pro začátečníky tak vrcholové sportovce
  • Kruhy jsou snadno přenosné, cvičit s nimi můžete kdekoliv
  • Umožňují posílení jak horní tak dolní polovinu těla
  • Vhodné pro crossfit, silový trénink, kalisteniku a gymnastiku

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: