4ks Nastavitelný bambusový rozdělovač zásuvek (28,3 - 42,2 cm)

Kód: 6312/584
520 Kč –46 %
71MfoHfztbL. AC SL1500
520 Kč –46 % 279 Kč
Skladem (1 ks)

Jedná se o jednoduchý a jednoduchý způsob, jak uspořádat kuchyňské potřeby nebo oblečení. Mějte vše v pořádku, organizované a po ruce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny. Obal může být poškozený - nemá vliv na zboží.


 

Jedná se o jednoduchý a jednoduchý způsob, jak uspořádat kuchyňské potřeby nebo oblečení. Mějte vše v pořádku, organizované a po ruce.

Přepážky lze nastavit z 28,3 cm až na 42,4 cm. Výška je 10cm. Lze je instalovat ve vaší kuchyni, ložnici, dětském pokoji, psacím stole, koupelně a dokonce do kancelářských zásuvek.

Každý rozdělovač zásuvek má zabudovanou pružinu, která ji drží na místě a snadno se přizpůsobí délce přepážky většině zásuvek.

Oba konce těchto dřevěných přepážek zásuvek jsou pokryty integrovanými pěnovými podložkami, které chrání vaši zásuvku před poškrábáním a nedají se snadno uvolnit.

Všechny rozdělovače zásuvek jsou vyrobeny ze 100% přírodního bambusového bambusu, odolnější a snadno se čistí, jednoduše otřete vlhkým hadříkem.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: