Magnetická stavebnice, 100dílná

Kód: 6312/703
970 Kč –38 %
81SZoIcu9rL. AC SL1500
970 Kč –38 % 599 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zlepšuje kreativitu, schopnost kombinovat a fantazii. Udržuje děti zaměstnané a současně zlepšuje základní kompetence, vývoj mozku a kritické myšlení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny, skladu, nebo eshopu. Veškeré zboží máme skladem, nepřeposíláme, ani nepřeprodáváme. Obal může být poškozený - nemá vliv na zboží.


 

Mnoho hodin zábavy, bez ohledu na to, jak jste staří, ať už 5 nebo 95 let. Zlepšuje kreativitu, schopnost kombinovat a fantazii. Udržuje děti zaměstnané a současně zlepšuje základní kompetence, vývoj mozku a kritické myšlení.

Magnetické moduly jsou dostatečně silné, aby držely u sebe. Magnetické moduly mohou vytvářet druhy 2D tvarů nebo 3D geometrických struktur, podporují jemnou motoriku a inspirovat fantazii. Díky magnetické hračce se vaše dítě také hravě snadno pozná základní rysy fyziky.

Magnetické kostky z netoxického a kvalitního ABS materiálu (bez BPA). Kulatá hrana chrání ruce vašeho dítěte. Výkonné magnety pro dobré lepení, které přispívají k vytváření větších a hezčích figurek a struktur.

Obsah balení: Viz foto

Vhodné od 3 let.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: