Beyblade Flame Byxis (HR2.3)

Kód: 4932
370 Kč –60 %
beyblade1
370 Kč –60 % 149 Kč
Skladem (1 ks)

Jde vlastně o moderní "káču", která se roztáčí speciálním vystřelovačem. Kdo vyhodí soupeřův beyblade ven ze speciální beyarény, ten vyhrává.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál: plast, kov

Nevhodné pro děti do 3 let.

 

Beyblade

Beyblade je japonský anime seriál. Přispěl k rozšíření hračky beyblade. K velice úspěšné první řadě byl Aoki Takao nucen vytvořit další tři sezóny. S každou novou sezónou byl vidět technologický krok vpřed a to hlavně v animaci soubojů.

Jde vlastně o moderní "káču", která se roztáčí speciálním vystřelovačem. Kdo vyhodí soupeřův beyblade ven ze speciální beyarény, ten vyhrává. Hra vznikla v Japonsku a rozšířila se díky tomuto seriálu. Beyblade se skládá z útočného prstence, zátěžového disku, bladeové základny a znaku ducha. 

Hlavní postavou je obyčejný kluk Tyson, který získal ducha draka ze starodávného rodinného meče a je odhodlaný stát se nejlepším hráčem. Jeho nejlepší kamarád je Kenny, který je i počítačový maniak, neustále získává informace o soupeřích a dává ostatním užitečné rady. Seriál je plný zápasů, při kterých se dočkáte spoustu překvapení a zvratů.  

Legenda o vzniku Beybladu

Před dávnými časy,dlouho před existencí beybladové vesnice,z nebe spadla velká hvězda. Právě na toto místo. Nicméně,tahle hvězda nebyla jediná,která spadla. V bezejmenné daleké zemi spadla druhá hvězda. V hvězdě, která spadla do této země, byla ukryta zlá temná moc. Lidé, kteří tam žili, byli touto mocí očarováni a z úlomku hvězdy vytvořili špičku (základ) která se stala základem L-draga. Zlá špička byla nějak schopna pohlcovat pocity lidí, touhu,vztek a nenávist a proměnit tyto pocity v temnou sílu. A s touto ohromnou silou byli schopni kontrolovat svět války. A čas plynul. Ďábelský Bey přecházel z člověka na člověka. V průběhu věků si uchovával sílu a měnil formu až do dnešní doby. L-drago se zrodil z chamtivosti lidí a stával se mocnějším a mocnějším. K jeho porážce bylo zapotřebí postavit se temné síle světlem naděje (čistou duši která miluje beyblade). Když se dozvěděli o existenci L-draga naši předchůdci, také použili úlomek hvězdy k výrobě špičky která se stala základem pro dnešní beye.Tenhle bey (Storm Pegasus),který schraňuje světlo lidských nadějí, byl s největším úsilím schopen vyhrát nad L-dragem. Od té doby byl L-drago znám jako zakázaný bey a ve vesnici Koma byl zapečetěný ve skále. Výsledkem bylo,že pouze špička vytvořená našimi předky se rozvinula. A po mnoha letech byly vytvořeny beyblady, které známe dnes.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: