Hračky z korku - Crayons - voskovky 6ks

Kód: 13590
660 Kč –54 %
Voskovky
660 Kč –54 % 299 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

ELOU CORK - korkové hračky. Voskovky byly navrženy speciálně pro malé dětské ručičky, aby podpořily správné držení a pomáhaly dětem s jemnou motorikou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny.


 

Díky voskovkám z korku v šesti výrazných barvách budou obrázky vašich dětí nápadité a originální. Byly navrženy speciálně pro malé dětské ručičky, aby podpořily správné držení a pomáhaly dětem s jemnou motorikou. Voskovky z korku jsou zabaleny v bavlněné taštičce, děti si je tak mohou vzít s sebou kdekoli na cesty. 

Děti si při malování procvičí tyto dovednosti:

  • jemná motorika,
  • kreativita a fantazie,
  • soustředění.

Voskovky jsou vyrobeny z přírodních materiálů a jsou zdravotně nezávadné. I přesto doporučujeme děti při malování hlídat, aby voskovky neolizovaly. 

Hračky Elou patří mezi nejudržitelnější a nejinovativnější výrobky, které svým dětem můžeme nabídnout. Jsou 100% přírodní, 100% recyklovatelné a navíc díky nim udržujeme děti už od malička v blízkosti s přírodou. Spolu s ekologickými výhodami je korek skvělým materiálem, který je lehký, odolný, nárazuvzdorný a nehrozí, že by se dítě o hračku poškrábalo nebo si jinak ublížilo. 

Vhodné pro děti od dvou let.

Vyrobeno v Portugalsku.

Rozměr balení 18,5 x 12 x 10 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: