Transformers Animated Bumper Battlers - Lockdown (HR2.11)

Kód: 63/194
450 Kč –56 %
lock 1
450 Kč –56 % 199 Kč
Skladem (1 ks)

Lockdown byl vytvořen společností Megatron, která ohrožuje Autoboty zevnitř i zvenčí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lockdown byl vytvořen společností Megatron, která ohrožuje Autoboty zevnitř i zvenčí.

Skvělá hračka, velmi odolná a snadno ovladatelná.

Když stisknete stříbrný symbol Autobot na kapotě, hraje 1 z mnoha frází nebo zvuk motoru auta.

Materiál: plast

Hračka je vhodná pro děti od 3 let

 

Velká válka skončila, Autoboti zvítězily, Decepticoni uprchli ze Cybertronu a v galaxii nastal mír. Jednoho dne v dalekém hlubokém vesmíru se malé posádce Autobotů, stávajících z: Optimus Prime, Ratchet, Bulhead, Prowl a Bumblebee, podaří náhodou narazit na všemocný artefakt AllSpark – prajiskru. Než se jim však podaří jí v pořádku dopravit zpět na Cybertron, zjistí, že je pronásleduje mateřská Decepticonská loď s Megatronem na palubě. Ten toužíc ovládnout Cybertron a navrátit Decepticonům zašlou slávu, se vypraví na Autobotí loď pro Prajiskru.

Z důvodu Starscreamovi zrady a následné bitvy s Autoboty při které se Prajiskra aktivuje jsou tito přeneseni do jiné galaxie, kde se poškozená Autobotí loď zřítí na planetu Zemi.

Megatron je během boje odhozen Optimem z lodi a ztroskotá někde na Zemi, kde ho objeví mladý chlapec. Ostatní Autoboti vstoupí do umělého spánku těsně předtím, než jejich loď havaruje do moře.

O 50 let později v moderním a technologicky vyspělém městě Detroit, který přetvořil geniální vědec Isaac Sumdac dojde vzhledem k poruše strojů k probuzení Autobotů. Ti nakonec město zachrání a spřátelí se dcerou Sumdaca, Sari Sumdac. Autoboti nakonec zůstanou v Detroitu na pomoc místním obyvatelům a Sumdackovi. Nikdo z Autobotů ještě v té chvíli netuší, že v Sumdackově laboratoři se skrývají pozůstatky Megatrona, který se velmi brzy probudí a začne pracovat na obnově svého těla a následné pomstě…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení