Sluchátka Sennheiser HD 206 černá

Kód: 6312/573
699 Kč –29 %
product 2631678
699 Kč –29 % 499 Kč
Skladem (1 ks)

Sluchátka jsou vhodná pro zapálené milovníky hudby a audiofily, kteří poslouchají hudbu každý den a provází je na cestě do práce, na víkendovém výletu za babičkou na vesnici, nebo při relaxu po náročném dni

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zabýváme se odkupem nadbytečných skladových zásob. Zde vyprodáváme přebytky. Zboží je nové, nepoužité (pokud není v popisu uvedeno jinak) a pochází ze zrušené prodejny. Obal může být poškozený - nemá vliv na zboží.


 

Vynikající zvuk za rozumnou cenu − tak by se dala charakterizovat uzavřená sluchátka Sennheiser HD 206. Robustní koženkové náušníky s hypoalergenní úpravou se příjemně nosí a zároveň pomáhají utlumit vnější hluk pro nerušený poslech v jakémkoliv prostředí. Odolné materiály zaručují dlouhou životnost. Odlehčenou konstrukci oceníte při dlouhotrvajícím poslechu, ale i na cestách.

Dynamický zvuk s průraznými basy

Vychutnejte si hudbu ve věrném dynamickém podání od mocných basů přes plné středy až po zvonivé výšky. Kvalitní měniče, kterými jsou sluchátka osazena, mají frekvenční odezvu 21 až 18 000 Hz. Díky nízké impedanci 24 ohmů se mimo jiné hodí k poslechu z mobilních zařízení, jako jsou telefony nebo MP3 přehrávače. Hladina akustického tlaku dosahuje maximálně 108 dB.

Pohodlný a nerušený poslech

Uzavřená konstrukce se supraaurálními náušníky nepropouští zvuk ven, takže nebudete rušit své okolí, a na druhou stranu jej nepouští ani dovnitř. To znamená, že si užijete poslech bez vnějšího hluku. Pro optimální komfort jsou měkkým polstrováním vybaveny nejen náušníky, ale také náhlavní oblouk. Sluchátka připojíte pomocí 3,5mm jacku na 3 m dlouhém kabelu.

 
Parametry
  • Uzavřená konstrukce se supraaurálními náušníky
  • Frekvenční rozsah 21 Hz–18 kHz
  • Nízká impedance 24 ohmů
  • Měkké koženkové polstrování
  • 3,5mm audio konektor + 6,3mm adaptér

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: